Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz kezo0 #535 üzenetére

    Nagyon nem jól látod, mert egyáltalán nem zavar. Érthetetlen, hogyan jutottál erre a következtetésre.
    A telefonomat nem használtam vettem, abszolút vadonatúj volt, egyszer bekapcsolták és annyi.
    Azért nem tértem ki az autóra, mert számomra magától értetődő, hogy van. Nélkülözhetetlen használati tárgy. Bizonyára elkerülte a figyelmedet az a kijelentésem, hogy bőven meg tudnám venni az Xperia 5 IV-et, akár mindegyik zsebembe egyet, nem okozna küszöbrágást.
    Tokot csak nyáron teszek a telefonomra, amikor dzsekit, kabátot hordok, nem érzem szükségét. Gyönyörű darab mindegyik Xperia, tokkal egy ronda valami lesz belőle.

    Nem lennének ennyire irdatlan, pofátlan drágák a telefonok, ha nem lennének verebek, akik rájuk repülnek. Itt nem rád gondolok, hanem azokra, akik egy napot és éjszakát állnak/fekszenek sorban, egy új modell első példányaira várva.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák