Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz Lirion #137 üzenetére

    Hali!

    Nah megpróbálom még egyszer elmagyarázni a dolgokat hogy megértsd.

    Először is ezen a redva Symbás telón már elég sok problémát orvosoltam programok levadászásával, de még így is maradt elég.
    Másodszor. Ha megnézed az általam rajzolt qwerty koncepciót, láthatod, hogy ezzel a meglodással mindenki személyre szabhatná a qwery-t és így sokkal gyorsabb lenne a mostaninál. Ha azt mondod ennél van jelenleg gyorsabb megoldás szerintem hazudsz.

    A fényképezőt hiába küldöm háttérbe, kikapcsolás után úgyis elfelejti, hogy NEM AKAROM HOGY VAKUZZON.

    Kinekikus scrollról csak annyit, hogy (mint említettem) az LG-kehz, Samsung-okhoz hozzá sem szagulok, de azt tudom hogy pl android felületen végre nagyon jól megcsinálták.

    A gyártók igenis direkte fogják vissza a fejlesztéseket. Anno még 2003-ben írták hogy jaj, 2005-6-ban már mindenhol csak oled panel lesz. Tesség 2010 és sehol egy oled cucc.

    Oké, lehet, hogy nem 2004-5 volt a hullámvölgy, de a T610 előtt volt egy nagyon gyenge időszakuk, amikor a telóik lassúak, buták voltak. Lehet hogy azt még nevezhetjük kezdeti nehézségeknek, de aztán jött a T610, a K750, két olyan telefon ami odatette magát.

    És most értsétek már meg a problémámat végre. Azokat a telefonokat nem direktbe állítom a maiak mellé. Csak azt mondom, hogy azok a telefonok a MAGUK idejében mindent tudtak kompromisszumok nélkül, és azt iszonyatos felhasználó élmény kereteiben prezentálták. Nem volt fagyás, lassúság, hiba, hiányosságok.
    És MANAPSÁG nincs olyan klasszikus kialakítású telefon, ami amellett hogy nem qwery-s, nem érintős, nem csúszkás, nem okostelefon, tudna minen feature-t amit a mai agyonvariált vacakok. Zárt oprendszeres telóba is lehetne normális GPS-t tenni, meg 8 megapixeles kamerát, WiFi-t.

    Ott van pl az elm. Majdnem jó lett. Benne van minden ami kéne nekem, csak a kamerája kicsi, és a teló nem topp kategória. De Ha fémből lenne, és vékonyabb lenne 1-2 milliméterrel, akkor őt választanám.

    A mai topp kategóriás telefonok vagy qwertysek, vagy érintősök, vagy csúszkások, és szinte kivétel nélkül okostelefonok.
    Nekem egyik megoldás sem jött be. Ehhez jogom van.
    Viszont olyan teló NINCS manapság, ami sima, egyszerű, régi vágású, gombos telefon lenne, High-Tech anyagfelhasználással, és nagy tudással, zárt oprendszerrel.
    Hát ez az én bajom.
    Ezért mondom, hogy ez a kategória kihalt. NINCS. FIN. GAME OVER.

    Csak remélni tudom, hogy majd egyszer megint lesz, akkor talán lesz egy telefonom amit szeretni is fogok.
    Addig meg szenvedek ezekkel a mai vackokkal.

    Ennél jobban már nem tudom elmondani, mi a problémám, ha most sem értitek, akko evvan...

    Részemről a témában tényleg ez volt az utolsó komment, mert már egy napja megy ez a vita, és nem éri meg ennyiszer elmondani ugyanazt, meg ugyanazt, hátha végre megértitek...

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák