Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz zord01 #121 üzenetére

    Akkor sorba:

    -Resco képnézegető, van mappás rendezés. egyébként a gyáriban is tudsz mappákat létrehozni, és képeket különpakolni.

    -Egy "é" betű 2 gombnyomás. Sima telefonos gombsornál, legalább 3..

    -Program, program, program..

    -Jegyzeteket lehet főképernyőre rakni, ha akarom..

    -A fényképező néha belevakuzik a saját képébe ezt nem értem.. :F amúgy a vaku nem csinál képet.. ;)

    -Ha megjegyzi, és megint el kell állítani, mert más körülmények között fotózol, az akkor jobb? Azért van alapállapot, hogy ha akarsz/kell, akkor onnan tudsz változtatni.

    -Nemtudom, a telefonkönyvben neked mi nem logikus.. :U

    A többire nem mondok semmit, saját magadnak megoldottad a problémáid, csak akkor nem értem mi a gond.. Azért okostelefon, mert ezen szinte bármit kicserélhetsz/feltehetsz, ami a jó közérzetedhez kell.

    (#115) zord01

    A gyorshívásról hallottál? Ott 9 helyen kényelmesen elfér 9 helyen a 6 spanod. Meg érdekes, én fényképes plecsniként is ki tudom tenni őket a főképernyőre..

    Az, hogy neked vásárlás után nincs időd elintézni, hogy minden rendben legyen, és utána csak használni, az, hogy nincs 2 másodperced semmire, az meg inkább nevetséges, már ne haragudj. Azt kiszámoltad már, hogy sz@rással mennyi időd megy pazarlásba évente? :W
    Komolyan mondom, sok ember örülne, hogy ha ezek lennének az élet legnagyobb problémái, mint amiket itt felsoroltál.
    Viszont lassan tényleg azt mondom, hogy nem kell neked okostelefon...

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák