Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozo28

    tag

    Tepsi lett ez is mint a többi 3,0"-3,2" -nál nagyobb kijelzővel szerelt telefonok.
    Lassan egy fél laptopot szorongatunk a fülünk mellett méretileg is!
    Könnyebb kezelni tudom, de hogy néz ki vele az ember telefonáláskor? :Y
    Egy normális telefon méret szerintem: 100-115×50-60×13×20 mm körül van. A többi tepsi...szerintem!!!
    A tudása elött viszont fejet kell hajtanom.

    Csak tényleg nehogy az legyen megint mint a P990i-vel, meg az X1-el. Előremutató tervezés, oszt mire úgy ahogy kész van, mindenki beelőz!

    Én öszintén drukkolok ennek a jobb sorsra érett márkának!
    Végülis a P990i-m is meg van több mint 2,5 éve és nincs vele sok gondom!

    Z.Z.

  • zozo28

    tag

    válasz Enjoy #35 üzenetére

    Személy szerint nekem elég egy 3,0" körüli kijelző, (még jó a szemem :K ), igaz a QVGA felbontásnál már nagyobbat szeretnék. Ezen a méreten elég információ van telefonáláshoz, PDA funkciókhoz, navigációhoz. Hozzá teszem még egyszer...: Nekem!
    Természetesen, akinek tetszik az, hogy egy 130×60×15mm-es kütyüt emel a füle mellé, és tart esetenként zsebben (bár ehhez a mérethez mindenképp övre rakható tartót vennék), vagy az általa használt funkciók megkívánják a nagyobb kijelző méretet, azok természetesen ha lehetőségük van rá vegyenek egy 3,5-3,8" kijelzővel szerelt gépet.
    Én elsősorban mobiltelefonnak használnám, esetenként van szükségem a fényképezőgépre és a PDA funkciókra ill. a navigációra. Emiatt mivel szinte mindig nálam van, nem szeretnék egy "tepsit" hurcolni. De hála istennek nem vagyunk egyformák.

    Egyébként meg tetszik az X2, tényleg csak a méretével van bajom, meg a hátlapjával, az kicsit puritánra sikerült.
    A hátlap letörési szerintem pedig pont a méreteit próbálja csökkenteni, hogy mekkora sikerrel, azt majd meglátjuk, ha kint lesz a végleges verzsöny.
    Nagyon kellene az SE-nek egy ütős széria, hogy kicsit rendeződjenek a sorai, remélem nem rontják el ezt is. Javaslom nekik, hogy mindjárt csinálják meg Androiddal is ezt X2a névvel, hátha ráharap a nép.

    A céges alkalmazásaim miatt, nekem mindenképp Windows fog kelleni.

    Z.Z.

Új hozzászólás Aktív témák