Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Sztif #1121 üzenetére

    Egy nagyon egyszerű oka van annak, hogy miért is nincs szinte minden teló dobozában tok.
    Ez a stílus. :K
    Például egy piros neo-hoz csak piros, vagy fekete tokot adjanak?!
    A kékhez meg kéket, vagy feketét?

    Eleddig nem egyszer találkoztam, hogy pl. az X10 gyári, tokját cserére, vagy áruba bocsájtotta a tulaja, mert nem tetszett neki.
    Egy komplett iparág épült a kiegészítők gyártására, így legalább van lehetőséged olyan tokot/kiegészítőt vásárolni a telefonodhoz, ami neked tetszik, és nem erőltet rád a gyártó semmilyen standard formát/színt(...)

    Még a microHDMI-HDMI kábel sem egetverő összegbe kerül (gyári, 3E forint körül), a tokok meg akár ez az ár alatt, komolyabbak e felett...
    Hasonlóan a headsetekkel.

    Szóval ne bosszankodj, inkább élvezd, hogy olyan kiegészítőt használhatsz a telefonodhoz, és nem adtál ki pénzt (a vételárba építve) olyan dologért, amit nem fogsz használni... ;)

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • rtzmp

    aktív tag

    válasz Sztif #1121 üzenetére

    én még ezt is feleslegesnek tartom. Eddig minden telefonomhoz kapott füles kibontatlanul ott figyel a dobozban. Amióta szabványosak a csatlakozók inkább veszek majd olyan fülest vagy olyan hosszúságú kábelt, amilyet szeretnék - ha szükségem lesz rá. Ne adjanak 100. nem használt dolgot, hanem inkább legyen occsóbb a telefon - sztem

    Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

Új hozzászólás Aktív témák