Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Ricardo #36 üzenetére

    Bezony...
    CMD-J5 volt Angliában, Németo.-ban, majd itthon hivatalosan a Vodafone hozta be a CMD-J6-ot(2001), majd a J7 és J70 került honi hivatalos piacra (de ugye már akkor Sony Ericsson "is" létezett 2001 októberétől...

    Egyébként látva az európai piac erős meglétét nagyon béna döntést kéne hozniuk, hogy a SONY telefonok ne legyenek jelen itt hivatalos piacon...

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Ricardo #36 üzenetére

    Sajnos a Sony nem tartja piacnak Magyarországot. A régebbi Sony telefonok legutolsó még Sony néven bemutatott verziói jelentek meg. Sajnos az Ericsson akkor tündökölt igazán, mikor Ericsson volt. Mióta SonyEricsson azóta sajnos mintha a csak csökkent volna a Brand értéke. A Sony sajnos nem adott sokat ehhez a fúzióhoz a pénzen illetve a design-on felül. Utána ugyan megjelent-ek a saját Brandek, mint a Walkman, vagy a Cybershot, de ezek, meg nem lettek annyira sikeresek, mint a legendás régi Ericssonok. Valamint már az elején is az Ericsson menüjét hardvereit technológiáján indult el a project. Európával szemben az SE Japánban benne van a top 5-ben.

    Nem csodálkoznék el rajta, hogyha a Sony a saját kis beltermelésébe fogna, mint a Panasonic, vagy a Sharp.

    Nagyon sajnálni fogom az Ericssont.

    (#37) mrlujoak

    Az a baj, hogy az Európai piac, csak a középkategóriában nagyon erős. Pláne a keleti blokk. A Sony pedig nem tartotta, ezt a régiót igazából piacnak. Sajnos annyira nem, hogy éppen 4 hónapja mentem be egy Sony nevével fémjelzett boltba az Árkádban és vettem egy e-Book-ot. A termék nagyszerű, de annyira lehetett érezni, hogy Magyarország a Balkán, hogy a szerviz lista egy gyűrött fénymásolat, a garanciapapír egy mezei blokk volt, használati utasítás pedig egy megírt TDK CD lemez volt. Komolytalan. Ebből az esetből kiindulva pedig nem vagyok túlzottan derűlátó.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák