Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solena

    tag

    válasz janeszgol #2 üzenetére

    Köszönöm:) Igyekszem - ha nem is szofisztikáltan, de legalább - választékosan kifejezni magam:)

    A Lumiák nekem is szívem csücskei a mai napig, tényleg jó lett volna arra váltani, ha még élne a rendszer. Vagy akkor nem cserélek:DDD Az 530 előtti telefonjaim sem voltak soha csúcsvasak, így nem is okozott különösebb hiányérzetet, hogy ez ilyen gyenge.A rendszer legalább stabil (amilyen lassú, kétszer is van ideje meggondolni a lépéseket:DDD)

    Csak részben hagytam ki. Követtem a fejlődést, de csak a hírek szintjén, nem ez a fő profilom:) Amikor először megláttam a notchos telefonokat, akkor a formatervezőt, aki kitalálta, így utólag összekötözném azzal a gyökérrel, aki meg elkezdte lehagyni a jack-csatlakozókat, "követ a nyakukba, és dobják a folyóba. Az árváknak meg egy darab nyalókát. Fejenként." A kameracsepp viszont nem akkora gáz, a kameralyuk viszont már vérforraló megintcsakk. De a dizájn ezen része még bőven belefért, nem volt szempont. Ami tényleg egyre jobban aggasztott, az a telefonok méretei. Lassan nem csak nevükben hasonlítanak a tabletekre, hanem méretben is erősen megközelíti, és ez nagyon nem jött be. F*szé' nem lehet normális méretű és tudású (~középkategóriás) telefont gyártani, nem egy vese áráért?! (Nem, ezen tényleg nem tudok túllépni)

    Hasznos, hasznos, de itthon van jobb dolgom is, mint a kijelzőt tapicskolni:) Elsősorban a zuram körül sertepertélni, meg többek között az a pancsi, amiről a videó is készült, bár azt nem vezetem, csak segítek mókolni. Meg ott van a műhely, meg a makettek, meg a varrás, meg a számítógép, meg az analóg fotóapparat, meg a... (igen, házimunka meg az ablakba':DDD)

    Igen, a kamera közepes, nem is vártam tőle többet:DDD Középkategóriás telefon, középkategóriás vassal:)

    Syl: köszi a tippet, meg fogom nézni alaposabban, bár lehet, még többet is tud, mint amire igényem van:)

    Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Új hozzászólás Aktív témák