Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

      "A hardcore játékon és a HDR-en kívül szinte mindenre gondoltak a mérnökök." Na ez már valami, gondoltam, végre nem gamer, TN, 4k, vagy freesync.. (egyik sem érdekel) Játszom, de tökéletesen megfelel a 60Hz, és a full hd is még csak tervben van :)
      A 272B7QUBHEB-nek nem lehet a Pixel pitch 0,23, mert a 24-esnek is 0,27, és az a panel fizikailag kisebb. Inkább 0,31 szokott lenni az ilyen felbontású 27-eseknek, vagy ez lehet 0,32, csak meg lett fordítva?
    Különben nekem nagyon bejönne, de a felesleges kacatok nélkül, amik csak drágítják. És a talp, nem tudnám elviselni, hogy le van vágva a kör eleje. Nem itt kellett volna spórolni.
      Felvetődött a láthatóság. A látásom sajnos már nem az igazi, nekem pont azért kéne a jelenlegi 19'' helyett 27'', mert a 27-eseknél nagyobb pixel pitch van, tehát hiába lenne nagyobb a felbontás (fhd), jobban láthatóak az apró karakterek, mert nagyobbak a képpontok. Akinek jó a látása, az könnyen dobálózik a 4k-val (és erőmű a pc-je) de ott kicsi a pixel pitch, azon még úgy sem látnék, mint a jelenlegi 1280x1024-en. (0,29) Nem natívban pedig nincs értelme az LCD-nek. :U

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák