Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • INGJOKE

    veterán

    válasz Bdanyy #85 üzenetére

    Nekem vitarám van és lassan 4 éves közel a 80e-hez. Nem érzem sem kényelmetlennek, sem csúnyának. Egyenlőre vidéken élek és a falu és a város között 90 tempómattal 5.2-5.5 között fogyaszt kb. Nyáron úgy alakul, hogy felköltözök a nagyfaluba és ha egy módom lesz rá nem fogom használni a kocsit munkába. Most is 90%-ba biciklivel járok dolgozni, bár csak 1,3 km-t kell tekernem. Úgy tervezem a nagyfaluba is biciklizni fogok (szeretem a veszélyt :D ) és ha olyan helyen lakok majd és lesz rá zsé akkor tuti xiaomi m365 pro-t fogok használni.

    A cikkhez nyilván minden környezet szennyező, de ha valahol nem kezdjük el, akkor soha nem lesz semmi. Fanyalogni fikázni én is tudok, (mint minden magyar, ebben világelsők vagyunk) de megoldást még senkitől nem olvastam. A sima hibrid (Öntöltő lol ) ugyan úgy benzinnel megy szóval annak már 10 éve el kellet volna terjednie. Még jó hogy minden nyugati országban büntetik a diseleseket és mi majd olcsó pénzért megvehetjük, hogy a sok hülye gyerek tudjon száguldozni az úton. Nah mindegy én az elektromos autókkal vagyok. (meg a vízilovakkal) :DDD

Új hozzászólás Aktív témák