Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz #16820480 #69 üzenetére

    Tul volt az fujva. Volt ket het, amig szivas volt, aztan annyi.
    Amugy az is jo sztori. Semmi gaz nem volt, egy-ket hir volt rola ilyen marginalis videki napilapokban, hogy valami n+1-edik videki kuton kifogytak ket napra a benzinbol, mindenki le se szarta, amig valamelyik okos ki nem allt a nep ele es jol be nem mondta a TV-ben, hogy panikra semmi ok, mindenkinek jutni fog uzemanyag... Namost ennek nyilvan az lett a vege, hogy mindenki bepanikolt, hogy "bazmeg, nincs benzin?!" es rohantak tankolni. A sajto termeszetesen segitett a dolgon azzal, hogy meg jobban felfujta az egeszet. Igy vegul sikeresen elertek azt, hogy ket hetig szopas legyen. En ugy oldottam meg, hogy... Sehogy, le se szartam, egy hettel elotte nyomtam tele, siman kibirta. Mire az utolso negyednel jart a szintjelzo, mar mindenhol volt minden ujra. :DDD

    Persze, a lexus draga, premium marka, ennek megfelelo arral, szolgaltatassal es minoseggel, altalaban csak akkor eri meg, ha tenyleg hosszutavra tervezel az autoval es nagyon tetszik, amugy baromsag. Csak azert hoztam fel, mert ez a fostalicska skoda mar konkretan lexus arban van, ami lassuk be, nevetseges. Mondjuk azt is tegyuk hozza, hogy amilyen elborult arak vannak, lassan nem kell annyival sokkal tobbet kolteni, hogy mondjuk ne mazda/vw/toyota legyen, hanem lexus/volvo/merci/bmw/audi. Es ez se normalis.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák