Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zso Ro

    senior tag

    válasz Monyesz #19 üzenetére

    Az durva,ha nem látsz sok eltérést.Vagy inkább megfordítva,kevés az eltérés,de az igen nagy és erősen befolyásolja a képminőséget.
    Hero1,2,3-at használtam eddig,egyszer Virb-t,a különbségek mindig megvannak.
    Olcsó kamera akkor jó,ha természetes fényviszonyok vannak a felvétel során,és nem bánod,ha esetleg egy MTB versenyen leesik a bringáról és elhagyod.

    De igazad van,nem űrtechnológia.

    (#21) -=RelakS=-
    De annak nem azaz ár a vége,mert licites.

    [ Szerkesztve ]

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Monyesz #19 üzenetére

    Azért az árnyékos helyeken sokkal sötétebb az sj képe mint a gopro-é. Nyilván nem űrtechnika, de én erdőbe szoktam bringázni főként, és ott csinálok felvételeket, épp ezért jobban jártam a gopro-val.
    Nem azt mondom, hogy az sj egy kínai vacak, de ne akarjuk megmagyarázni, hogy az utánzat ugyan olyan jó mint az amit lemásoltak. :) Én is átgondoltam a vásárlást és inkább itt az aprón néztem egy gopro-t, 10k-val került többe mint ez az sj és zsír új. Nem volt kérdés a választás. Persze a bolti árak között nagyobb az eltérés, de nekem azt a különbséget is megérte volna, ha nem kapok olcsóbban.
    Amikor anno a mobius-t vettem 15k-ért akkor ott tényleg nem volt mese, a mobius nagyon jó alternatíva volt töredék áron, kiváló képminőséggel. Az sj-nek is nagyon jó a képe, senki nem vitatja, de nem egy olcsó kamera ez se, és ilyenkor már elgondolkozik az ember, hogy ne adjon inkább egy kicsit többet egy jobb minőségű termékért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák