Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Kis@ #11873 üzenetére

    Szerintem meg hülyeség így megcsinálnia a Samsungnak.

    1. Hát nekem nincs. Általában olyan helyeken vagyok ahol van wifi akkor minek fizessek külön a mobilnetért??!! Annyi ,hogy nincs mindig bekapcsolva. Feleslegesen minek menjen?
    2. Ok, és pld, ha olyan alkalmazás vagy olyat akarok megnézni telefonon amiről akkor még nem tudom, hogy wifit fog kérni akkor minek bökögessek feleslegesen egy nem gombot?
    3. Szerintem egyéni szoc dolog, hogy ki mit akar használni. Ha eddig a wifit kérdezte meg, akkor ezután minek szokjak át csomagkapcsolatra? Logikátlan az egész, hogy ezt ajánlja fel mert alapból ugye a wifi gyorsabb(lehet) mint a csomagkapcsolat. Meg különben is megszoktam, hogy csak addigra kapcsoltatom be a wifit amig kell. Feleslegesen ne menjen. És kész.
    A samsung is megcsinálhatta volna értelmesre, ha tesz a beállításoknál egy olyan funkciót pld." Ha csomagkapcsol kivan kapcsolva, automatikusan kérdezzen -e rá a Wifi bekapcsolására?" vagy: " Ha sem csomagkapcsolat és se wifi nincs beállítva/bekapcsolva automatikusan kérdezzen-e rá a wifi bekapcsolására?" és a mobilneteseknek meg ugyanez, csak fordítva.
    Huha.. nagy tudomány lenne kedves Samsung. :R

    ps: legrövidebb: "Internetre való csatlakozáskor csomagkapcsolat vagy wifi bekapcsolását kérdezze?" válaszok: 1. Wifi 2. csomagkapcsolat 3. kézileg választom ki minden csatlakozásnál 4. nem dohányzom.
    Vagy esetleg olyat is lehetne, hogy lenne 2 választási lehetőség,hogy wifi vagy csomagkapcsolat.
    Nem logikusabb? De biztos én vagyok a hülye, ha minden felhasználó igényeit nézem és nem csak azokét akiknek telik havi 3 gigás mobilnetre(oké tudom van 100mb de azzal mire megyek). :U

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák