Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GRZ>

    csendes tag

    Hello mindenkinek!!
    Köszi a hozzászólásokat azoknak akik nekem írtak.
    Nem tudom igazából úgy vagyok ezzel a telefonnal ,hogy meg is venném meg nem is :/...az elején nagyon biztos voltam benne hogy akarom,most már kicsit megcsappant a kedvem.

    Ma bementem a Media-ba rákérdeztem az eladónál erre a wifi használat nincs elég memória dologra.Elkezdi,hogy nincs semmi baja egyik készüléknek se, a böngészőnek.Elkezdi használd csak nyugodtan a telót.Meg max vegyek bele memót.De úgy láttam ,hogy mintha nem igazán értene a dolgokhoz. Szerencsémre ott volt a teló,be is volt kapcsolva.Hát tapicskoltam össze vissza,van ami már most nem tetszik és érzékeltem dolgokat amit ti is mondtatok h nehezen vesz,be v a qwery írásnál is van mellé érzékel,persze nem mindent,szerencsére nincs virsli ujjam nagyon :D .DE bánatomra nem volt elérhető kapcsolat wifin,úgyhogy azt nem tudtam kipróbálni :( .Meg állandóan helyezzek be neki egy SIM-karit.
    Átmentem a T-mobilba mert ott még árulják vmi 28ért vicces mert media-ba kárty független és vmi 29.900 ért :D komoly dolog az a kb 1900 forint a hálózatért:D.Hát T-mobilnál már kicsit több funkció működött,bár ő is dobált sim-kártyás dolgokat.Ott volt wifi ,de nagyon gyenge a jel :(...beírtam ilyen h honfoglaló,meg ilyen egyszerű oldalakat és hát gondolom a gyenge jel miatt is elég lassan hozta :S .De ezt se vágom teló bolt árad a wifi jel mindenhol,meg a plázában erre 1 egység volt csak asszem a 4 v 5 ből :S :O néztem eggyet.DE nem dobált ki hiba üzit a böngészője ,hogy kevés a memória.

    De akinek van ilyen telója az informáljon légyszi v aki ért a wifihez. Hogy most ez hogy is van? De bármilyen telón akár. Tehát ahhoz h működtetni tudjam minimum egy 4gb-s kari gondolom.Akkor a telóra szedi le a netről a cuccokat állandóan a memóba és akkkor azért telik ,meg gyorsan ,esetleg laggol v dobálja ezt a hiba üzenetet? Az nem lehet h mindenki eddig alap memórián használta,mondjuk a teszt videón is és az a 35 mb meg megtelt és dobálta h kevés a memória ?Vagy vki légyszi világosítson a fel a témába,mert nem vok vmi nagy wifi jártas de most össze zavarodtam.
    Meg akinek ilyen telója van.A kapcsolatok menünél -> azon belül wifi ? felül v közép tájon mi az a két választás vmi ubc v vmi meg másiknak még tippelni se tom a nevét. Azzal mit lehet állítani és miért lényeg?
    Meg tényleg nagyon csúszós a hátlap másnak is? A fekete pedig tényleg nagyon szedi a port ? v a koszt? Használtok rajta fóliát? és ha nem akkor nagyon szétcseszi annélkül is egyenlőre a tapicskolással a képernyőt?

    Bocsi a sok kérdésért:$..de most nagyon érdeklődő vagyok a teló iránt.

    Just be Cool ;) !

Új hozzászólás Aktív témák