Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gameboy85

    csendes tag

    válasz Djuree #1229 üzenetére

    Hali
    Én az ilyen esetekre kitörlöm az előre beállított netes accokat, és akkor akarva s akaratlanul sem fog tudni a teló nethez kapcsolódni!
    ++++++++
    aksis dologban nekem is az a tapasztalatom hogy viszonylag sokáig bírja... 2 teljes film után ment 1 csikot le.... ez szerintem teljesen korrekt.
    Nem hiába 1000maH-es az akku.
    Ami azt illeti utána sem csökkentek drasztikusan a vonalkák, hanem szépen arányosan, ahogyan az a nagykönyvben megvan írva:)
    ++++++++++
    Egy észrevétel:
    Nem tudom nálatok hogy van a microsd, de nálam ha gépen nézem, angolul írja a mappaneveket (Videos,Sounds,Pictures) míg magában a telefonban magyarul...
    Ezzel csak azt akarom mondani hogy nálam simán működik a döntögetős képnézés, nem "folyik" a kép, és a videónézés is gyors, normális, mindez mem. kártyáról.
    Kipróbáltam hogy átírom a fájlneveket, és ugyanazt tapasztaltam amit egyesek írtak..., lassulás stb

    Aztán mindent visszaírtam eredeti nevére, és szintén normálisan, gyorsan működött.

    Mellesleg így a telefonban a belső és külső memóriát is egyben mutatja, ha az "összes" nézetet nézem, ami ugyebár az alapértelmezett.

    Ha esetleg ezekkel valakinek újat mondtam, akkor remélem segít, ha nem akkor nem tudom, de nálam rendesen működik minden (kivéve a java játékokat lévén hogy vodás vagyok)

    Oldalam: http://romixweb.extra.hu

Új hozzászólás Aktív témák