Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fahrii

    őstag

    Vicc a Samsung szervíz, komolyan mondom borzalmas...
    Kezdődött úgy hogy a telefonom hébe hóba összeszarta magát (újraindulgatott random, vagy kikapcsolt és akkucsere után se indult be csak 4-5 perc múlva, de volt h nem kapcsolt ki viszont elkezdett faszságokat csinálni a telefon anélkül h csináltam volna rajta akármit, ja és elég volt egy akkucsere és 100% aksiszintről is visszaesett 4%ra a töltés). Szal fogtam magam és mondom beküldöm hozzájuk.
    Kezdődött ott hogy érthetően szóban és írásban közöltem velük hogy milyen nap jöjjön érte a futár, erre természetesen 1 nappal korábban jött... aztán még ők hívtak h miért nem adtam át a készüléket. Most meg felhív a csaj h sikerült megjavítani, mondom wtf (számítottam rá hogy javíthatatlannak ítélik), közölte h cserélték benne a panelt (lehet én vagyok a hülye de ezeknek a hibajelenségeknek mi köze a panelhez???). Aztán megkérdi hova szállíthatják, mondom Miskolc Egyetemváros E/2 kollégium, a csaj 3x is visszakérdezett, a végén már szinte betűztem, erre most küldenek egy mailt h kiküldik a megadott napon ide:

    Helyszín: 3515 Miskolc-Egyetemváros, Eperkettes Kollégium

    Ezen kb 10 percig röhögtem.

Új hozzászólás Aktív témák