Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Joshi #444 üzenetére

    Hát a türelmemnek nagyon a végén vagyok, és nem a késés miatt, hanem a tájékoztatás teljes hiánya miatt.

    2 órája visszahívott a beígért "rendelésekért felelős részleg" és ők is ugyanazt ismételték el: mivel a gyárból még nem érkezett meg a raktárba nem látnak rá a folyamatra. Eléggé erélyes hangnemben közöltem vele, hogy azért ez több mint érdekes, mert 4 hete (!) van a tracker szerint gyártás alatt és azért tegyük a szívünkre a kezünket, nem egy kézzel összerakott Rolex-ről vagy Burkin táskáról van szó, hanem egy telefonról, ami pár óra alatt legördül a gyártósorrol, szóval sanszos, hogy valami nagyon félrecsúszott a folyamatban. Most ez egy banális példa, de mivan ha elkeveredett valahol szállítás között a gyár és a raktár között, akkor soha senki nem fog rá se nézni, mert amíg nem állítottak ki róla szállító levelet, addig nem foglalkoznak vele? EZ ELFOGADHATATLAN! Ha 9 hete kell várni, akkor mondjanak 9 hete (bár mivel 6 hétre vették fel a rendelést már ez esetben is elvárnék valamiféle kárpótlást!), de amikor 6 hetet ígértek rendelés felvételkor és a 6 hét végén csak annyit tudnak mondani, hogy "no idea", na az felbasz rendesen! :W

    Szerintem legalább annyit illene ilyenkor felajánlani, hogy akkor kapsz egy mezei fekete/krém/zöld 256 GB-ot készletről és másnap szalad vele a futár a "ki tudja mikor készül el" custom color 128 GB helyett, de persze ilyesmi nem játszik, csak én várhatok csendben hónapokat...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák