Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grande82

    csendes tag

    Olyan jó nektek, hogy az akksi problémával jöttök csak! Leírom az én példámat hátha tud valaki segíteni vagy találkozott már valaki ilyennel?! Vettem év elején én is 1 tab2-t 3110-et t-mobilosat.Gyönyörűen vitte lejátszotta a full HD klippeket. 4.0.3 volt rajta gyárilag. Egyszer csak frissítést kínált fel 4.1.2-re. Frissítettem. Na onnantól káosz uralkodik a gépen. A videók lejátszásával válogat. Gondolgodtam mi lehet a baj , hogy nem játsza le némely videót! Ho-ho! Van benne olyan , hogy divix-vod regisztrálása. Beregisztráltam de így is válogat a videók lejátszásában. Samsung kiesről mindent amit még lehet frissítettem de így sem lett jobb. Így hát elvittem az ALLE-ba a t-home hoz hogy ők majd megjavítják mint szervíz. Leadtam a készüléket. 3-4nap múlva sms, mehetek a készülékért. Ok király! Gyorsan helyszínen kipróbáltam csak az volt a baj, hogy ugyanolyan szar maradt. Kérdeztem az ügyintézőt, hogy mit csináltak vele. Erre ő hát szoftvert frissítettünk. Ugyanaz a 4.1.2 van rajta. Mondom neki direkt kértem, hogy rakják vissza a 4.0.3-at mert azzal ment minden. Ok! Ismét maradt ott a készülék. Eltelt 1,5-2hét semmi infó. Gyanús volt nekem , hogy sehol semmi erre bementem hát hogy mi újság. Nagy keresgélések árán meglett a készülék. Nah nézzük! Hát ugyanolyan szar, mert az ügyintéző elmondása szerint ők régebbi szoftvert nem rakhatnak rá csak újabbat.Meg kell várni amíg kijön 1 újabb szoftver. Nekem se kellett több este mikor hazaértem felkotortam a neten hogyan lehet visszarakni a 4.0.3-at visszaraktam rá odinnal. Végre happy end gondoltam én. Nah nézzük videókat. Ugyanolyan szar válogat. Egyszerűen majd szét b...ot az ideg, hogy mi a szarért nem játsza le.Raktam rá MX playert ARMv6-7es kodekkel de így is válogat.Volt már rajta VLC,BSpalyer is de azokkal sem megy. A playereket mind paly aruházról szedtem le.Adtam még 1 esélyt magamnak elkezdtem lebutítani 1 full HD klippet az any video konverterrel 126mbyt-os klippet lebutítottam 35megára feltoltam a tabra , és láss csodát lejátszotta de ugye moslék képminőségben. Most jön a csavar ezt figyeljétek!!! Kikapcsoltam mert már nem tudtam vele több időt foglalkozni. Eltelt pár óra bekapcs ismét. Nézzük a videót!! Amit rámásoltam videót lebutítva elakartam indítani erre A VIDEO SAJNOS NEM JÁTSZHATÓ LE írta ki. Aszittem ott csapom földhöz ezt a szart! 25 videó van a micro sd-n abból 9-t játszik le holott mindet lejátszotta az elött míg nem volt szoftver frissítés.
    Tegnap elvittem a 3. kerületi szervízbe adatfelvétel közben kérdeztem a csajt hogy itt javítják meg, erre ő nem , ők is elküldik a központi szervízbe. Hoho állj ne is írj tovább mondd a központi szervíz címét! Budaörs Tesco mögött 17-ig vannak nyitva. 16.55-re értem oda kitapostam a kocsi lelkét hogy odaérjek.
    Belépek erre 1 fiatal ember odajön hozzám, hogy az ügyintéző már nem tudja felvenni hibabejelentést mert még vannak elöttem. De mondom neki messziről jöttem ne szórakozzon velem. Bement megkérdezte de sajnos nem tud fogadni már. Idegbeteg módon távoztam. :W Kössz a nagy semmit Samsung központi szervíz!!
    A másik dolog , hogy 1 központi szervízben 1 ember vegye fel a hibabejelentést???????????????!!!!!!!!!!!!
    Lassan már ott tartok, hogy 1 kicsit földhöz csapkodom a gépet és utána megröptetem a dunába!
    Tud valaki esetleg valami értelmes megoldást erre a videó nem lejátszásra??? Jah amit még elfelejtettem ideírni , hogy egyik ismerősöm lánya is vett 1 ilyen készüléket csak ő a mediamarkt tól frissítette ő is a 4.1.2-re és UGYAN ÚGY nem játsza le a videók nagy részét válogat az is!!! Úgy hogy nem tartom valószínűnek, hogy készülék lenne a rossz.

    [ Szerkesztve ]

  • grande82

    csendes tag

    válasz zozo2001hu #4822 üzenetére

    32Gbyt-os kártya van benne. A factory resetet már többször is megcsináltam a micro sd már formatálva lett 1 szer és saját memóriájából is válogatva játsza le a klippeket. mp4-es fájlokat nem játsza le mpeg4-et sem játsza le stb.. de valamelyik mp4-et meg mpeg4-et meg lejátsza úgy hogy ezért is öl az ideg. A videókat a youtubról szedem le mind youtube downloaderrel régen át se kellett konvertálni csak úgy 1 az 1ben rámásoltam és vitte. Mostmeg zombi az egész.Csak hogy lássátok mi a külömbség vagyis mi nem külömbség a videók közt amit visz és nem.
    http://www.youtube.com/watch?v=C3xAChk39qs ezt viszi!
    http://www.youtube.com/watch?v=qXFBXSPk6JI ezt nem viszi! a videó sajnos nem játszható le azt írja ki!
    http://www.youtube.com/watch?v=Ql6UJLcBQFU ezt régen frissítés elött lejátszotta de már ezt sem viszi
    http://www.youtube.com/watch?v=f2q2YXbf5oI ezt is lejátszotta de már ezt sem viszi
    sok ilyen van még. :W

Új hozzászólás Aktív témák