Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zozo2001hu

    tag

    válasz grande82 #4820 üzenetére

    Szia!

    Én annyit tudok neked mondani, hogy jómagam egy CyanogenMod 10.1 RC5 romot használok a tableten, minden este szoktam rajta sorozatokat nézni, 16GB-os samsung class6 microSD kártyán vannak rajta a filmek. Elsősorban pal felbontású xvid/divx vagy 720p x264 kódolású filmeket sorozatokat nézek rajta.

    Megvásároltam az MX Player fizetős változatát, semmi kodeket nem tettem fel pluszba. Akadás mentesen viszi a filmeket, ha netán belefutok olyanba, hogy szaggat a kép vagy nincs hang, akkor egy gombnyomással átállítom vagy a videó, vagy a hang dekódolást szoftveres dekódolásra és utána minden megy rendben.

    Szóval amit megtennék a helyedben:

    Csinálnék egy factory resetet a készüléken, ez alaphelyzetbe állítja a készüléket minden beállítást és alkalmazást töröl róla, valamint a cache partíciók is formatálásra kerülnek.

    Feltétlen formatálnám a benne lévő microSD kártyát is, elképzelhető, hogy egy hibás memóriakártya okozza a problémát.

    Végső esetben pedig vennék egy nagy levegőt és feltenném az általam is használt CyanogenMod 10.1-et, amely az android 4.2.2-re épül, nekem hibátlanul működik a tabletemen amely egy wifi-s p3110-es modell.

Új hozzászólás Aktív témák