Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz sch_a #23898 üzenetére

    Szia! Nem akarlak rábeszélni. Nekem minden telefonomon mióta léteznek az ő foliajuk van. ( S6 s7 edge most S9) En nagyon meg vagyok elegedve velük.Utálom a tokokat nem tudom elviselni. Mindig full bodyt csináltatok és általában egy évig bírják is és teszik a dolgukat. Az S7-et szamtalanszor ejtettem le semmi baja sem lett.Mikor levettem róla a fóliát mintha vadi új lett volna a telefon. Mikor megvettem a 9-et ahogy feltettük a fóliát rá 2 napra a futópadon rohanas közben a kezemmmel beleakadtam a füles kábelébe. Telefon fel az égbe majd le a padra majd a szalag kilőtte neki a falnak. A fólia gyakorlatilag szét szakadt a telefon szélén olyan ütést kapott, illetve a kijelzőn levőn is voltak bajok, de a telefonnak semmi baja sem lett. Ha nem lett volna rajta azt hiszem foghattam volna a fejemet. Szerintem teljesen korrekt védelmet nyújt ha tok helyett keresel alternatívát. Viszont nagyon kényesek a fóliák a karcolasokra nyomasokra. Az pl. Azonnal meglátszik rajtuk. Erre nagyon kell figyelni.Maga a fólia anyaga puha olyasmi mint hülyén hangzik de az átlátszó bőr ezért talán.Tehát kulcs apró köröm ilyesmikkel óvatosan kell bánni.

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák