Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balogns1990

    csendes újonc

    Sziasztok. Kb. két hete vettem használtan egy 1 év 10 hónapos S7edget és nagyon tetszik, eddig megvagyok vele teljesen elégedve, egy Huawei P9-et váltott. Van még két hónap garancia rajta, Vodafone-os a készülék. Annyi lenne a kérdésem, hogy fehér kijelzőnél látszik az értesítési sáv ( ahol az időt, akksit stb...) beégése és nem tudom, hogy ilyen kis beégéssel is kicserélnék-e granciába a kijelzőt, illetve az akksi se a legjobb, bemértem kb. 2300mAh. Gondolom azt érdemesebb hivatalos szervízbe csináltatni, nem pedig ali expresses akksit rendelni + sufni gsm berakás, mert kb majdnem ugyanott lenék árba. Így ha javítanák a kijelzőt gariba akkor ezt is megcsináltatnám. Illetve még egy kérdés, olvastam korábbi hozzázólásból, hogy az illetőnek teljesen átnézték a telóját amikor beadta javításra. Ez minden samsung szervízben "megszokot dolog" vagy helye válogatja? Nem bánnám ha lecsekkolnák, akkor nyugodtabb lennék, hogy akksi csere után is tudnám használni még vagy két évig a telót. Előre is köszönöm a segítségeteket és szervízzel kapcsolatos tapasztalaitok megosztását! Örülök hogy itt lehetek! :)

Új hozzászólás Aktív témák