Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz fojtviki #4631 üzenetére

    Mi is a three hálózatát használjuk, a párom a féléves S3-asommal, én meg mostmár 3hete az S4-gyel.. A three "all you can data" valóban korlátlan, havi 13-15GB-az adatforgalmam és mivel motorral futárkodok, non-stop webrádiókat hallgatok. Itt Londonon belül elég jó a lefedettség. Mondjuk eBay-en vettem egy 5000mAh-s külső USB-s akkut, mert anélkül max. 10-11órát bírt kb. a bluetooth-os stereo headsettel.

    Viszont van pár nyűgöm az S4-gyel..
    Az S3-on alapból be lehetett állítani a zárolt képernyőre az időjárást (az animált szélkerekekkel) de ennél ez eltűnt, és az accuweather widgetjén is a megszokott "normális" nap-felhő ikonok helyett snassz vonalrajzok vannak az előrejelzésnél is.. Persze enélkül lehet élni, meg lehet sokak szerint csak egy giccs, de én szerettem..

    A másik sokkal zavaróbb, a fényképezésnél ha ellenfény van..
    Hiába állítom át spot mérésre és állítom a keresőmezőt a sötét tárgyra, akkor sem világosodik ki a kép, hanem olyan mintha csak a legvilágosabb részen tudna fényt mérni és ahhoz állítana.. Lehet hogy én vagyok a hülye, de van egy DSLR Nikonom is amivel manuálban is szoktam fényképezni, szóval nem magával az ellenfényben való fényképezés ismeretének hiányával küzdök.. Letöltöttem pár camera app-ot, hátha az segít, de mindegyikkel ezt csinálja sajnos.. (az S3 is..)
    Kipróbáltam egy Galaxy camera GC100-ast is, azzal persze nem ez a szitu, pedig az is android is meg galaxy is..
    Nagyon zavaró, amikor egy épület homlokzata lenne a fontos, ehelyett az égbolt és a felhők fényereje a jó, pedig az csak a kép harmada..
    Még arra gondoltam, hogy a keresőmezővel csak az autofocus helyét tudom változtatni, de fényméréshez köze sincs..
    Valakinek van ezirányú infója-tapasztalata esetleg??

Új hozzászólás Aktív témák