Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ironizer

    tag

    válasz saril #3483 üzenetére

    :)

    wake lock = olyan funkció, amivel egy alkalmazás megakadályozhatja, hogy a processzor "alvó" üzemmódba kerüljön, azaz "ébren tartja a telefont"

    Így értettem én, amikor azt írtam, hogy: "Na de ez az, hogy nekem semmit nem mutatott a wakelock, mármint az időkép appja nem tartotta ébren a telót."

    Ha neked 943x wake lock-ot írt, akkor az időkép tényleg "ébren tartotta a telót". Bár amúgy a szám önmagában nem jelent semmit, inkább az időtartam a lényeg, hogy összesen mennyi ideig tartotta wakelock-ban. Nálam most az Android System-re is 923x-at ír, de ez mindössze 1 perc 38mp-et jelent, szóval minimális.

    Mindegy, az a lényeg, hogy neked segített, csak gondoltam tisztázom a dolgokat, mert láthatóan volt egy kis félreértés. :)
    Tulképp nekem is javult, bár nem tudom, hogy az uninstalltól, vagy a restarttól, vagy mindkettőtől. Majd lehet visszateszem az app-ot, aztán meglátom.

    (#3488) ThinkorClimb: Hát azért sztem nem kéne ennek így működnie. Értem én, hogy nem szerver, na de akkor is. Az androidnak a process kezelése amúgy számomra rohadtul nem tiszta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák