Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz ESP23 #83 üzenetére

    A teló jónak tűnik, és üdítő, hogy végre nem csak a csúcskészülékekben van 1gigánál több ram (fontosabb mint a 4 magos proci, mert az S3-at lefogadom megveri működési sebességben több progi nyitva tartása esetén és multitaskban is)
    A kemara a teszt alapján nem tetszik, de lehet még reszelnek rajta szoftveresen. A többi része meg jó.
    S3 -as méret miatt, és ami még fontosabb az 1giga ram miatt nem ellenfél ( legalábbis olyanoknak mint én akinek a nexus 4 S3 már nagy volt ezért nem is próbálkoztam tovább android vonalon).. Jelly Beanhez nem elég az 1Giga ram (hacsak nem galaxy nexusról van szó, de az meg nem annyira szép kijelzőjű és kamerája is gyengébb, meg támogatása is abbamarad hamarosan)
    Vannak kínai telók amik jobb speckóval bírnak hasonló áron (vagy akár olcsóbban is)...de azoknak garija azért nem ér fel a samsungéval.
    Telenorban az elején függetleneket adtak (nem tudom most mi a helyzet) és 115ezer volt kártyásan ami nem rossz kezdő ár függetlenként.
    Kell ilyen méretű teló (több is kellene és akár kisebb is), mert ha nagyobb méretben kell valamit nézegetni arra vannak tabletek, a teló szerintem legyen viszonylag kicsi, hogy jól elférjen zsebben, és csak "vész esetén" lehessen vele netezni filmet, youtube-ot nézegetni, sőt tovább megyek jó lenne a defy méretű teló ilyen qhd felbontásban hasonló soc-kal.
    Visszatérve S4 mini-re .. kicsit lemegy az ára (100ezer alá), és javul a kamera, akkor jobbnak ítélem mint amiket most lehet kapni és itthoni hivatalos forgalmazásúak, mert pl. Lg 4X (ami most nagy favorit és tényleg jó ár/értékben) nem rossz, de ram kevéske lesz jövőre, és frissítések sem fognak rá érkezni...meg ráadásul az már nagy is nekem.

    (#96) xmaas:
    Csak hiszed, hogy többet kapsz. Bizonyos területen lehet, és speckókban, de használati élményben valószínűleg nem. Ahogy én szeretem használni a telókat úgy S3-as nem volt elég gyors, lassan nyílt meg a valahanyadik progi, és a tárcsázóra is várni kellett 2-3 másodpercet mire betöltött, hogy telefonálhassak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák