Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomi5244

    őstag

    Nos!

    Galaxy Ace-ről váltottam a maga 2.3.6-os androidjáról. Mondanom sem kell, hatalmas különbség! Még ki kell ismernem a rendszert is, nem csak magát a telefont. :) Megjelenésre az S4 Mini simán megállja a helyét a felső kategóriában is. A hátlap tényleg kicsit gagyi de élőben azért tűrhető kategória, meg később lesznek erre alternatívák úgyis. A körülölelő fém keret nagyon frankó, kifejezetten tetszik komolyságot és némi exkluzivitást ad a telefonnak.

    Pár órás tapasztalatok:
    - Melegszik, nem kicsit, nagyon! Ez lehet nekem szokatlan, nem tudom... (bár egyébként is kánikula van)
    - A fényerő egyenlőre nem győzött meg de erre még nem nagyon mondok semmit, ha holnap feltöltött akksival majd még nyúzom úgyis.
    - Meglepően könnyű a készülék.
    - A 4.3" kijelző számomra tökéletes, a kicsi készülékház is remekül passzol. Ezt a Samsung most nagyon eltalálta.
    - A kijelző felbontás nem végletekig tökéletes de semmi esetre sem mondanám rossznak. Ha olyan weboldalakat néz az ember ami mobilra van optimalizálva akkor nem lehet rá panasz! (pedig iPad 4-em van bő fél éve, tudom mi az a pixel nélküli élet ;] )
    - Gyorsaság szempontjából az előző telefonomhoz képest egy űrrepülő de hát én én vagyok. Aki hasonló rendszerről váltana annak nyilván mások lesznek a tapasztalatai. Nekem tökéletesen megfelel.
    - Kifejezetten rövid töltő kábel! :(((

    Egyenlőre ennyi lenne így hirtelen, pont erre a hétvégére jöttek össze a maszek melóim meg hát öcsém is egyszer 25 de pár nap múlva azért jelentkezem még néhány tapasztalattal! :)

    T

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák