Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyborg X

    tag

    És újra itt, most az én nyűgömmel, bajommal. Késsé áll már a topik, ami érthető is a telefon korából adódóan, de jó volna ha pár tapasztalt szaki újra ide vetné tekintetét! :D

    Pár hete kaptam egy kijelzőt, egy (kedves) ismerősöm, (jó) komám sikeresen eltörte az alaplapját, így a maradékot elkunyiztam. Aliexpress-ről rendeltemhozzá alaplapot, minek diagnosztikáját képekben csatolni fogom.
    A tesztet végéi olvasva, és az alaplapot letesztelve, papírforma szerint az van benne aminek lennie kell, de mégis igen fura dolgokat produkál!
    A tesztben és hsz-eknben említett sebességnek nyoma sincs!! Mi több, kb. egy-másfél másodperces várakozás után hajlandó megnyitni némely alkalmazást. Ezzel még együtt lehetne élni, mert a már megnyíló alkalmazás egyébként normálisan futnak. De vannak alkalmazások, miket egyszerűen képtelen vagyok telepíteni, mert azt írja nincs elég tárhely, ami baromság, mint a csatolt épen látható is.

    Ezek az alkalmazások sem marketről, sem máshonnan nem hajlandóak települni.

    További képek a masina adatairól:


    Rendszer


    CPU

    Rendszer jelenleg JB van rajta, nyelv angol és valami képírásos keleti, kóreiai, kínai...
    Remélem egy rendszerfrissítés helyre rakja, KK-ot akarok rárakni, számomra nincs jobb annál. Akár CM-ben is lehetne.
    amúgy valóban remek masina, bár van pár dolog ami nem helytálló, ami a cikkben írva van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák