Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • World-Soft

    senior tag

    válasz World-Soft #9781 üzenetére

    Ja és képes fixen maradni a fókusz.
    Gondolok arra, hogy Samsung fényképezővel vettünk fel múltkor egy előadást, és egyfolytában fókuszt állított 5-10 másodpercenkét, így semmi nem volt éles csak pillanatokra.

    Valamint a szolgáltatói készülékekre (Vodafone) mennyire jönnek frissítések.
    A Nokiámnál és az LG-nél is egymásra mutogatott a szolgáltató és a gyártó.
    Mindkét esetben a szervizt kértem, hogy nekem gyártói ROM-ot (ez nem jelentette persze, hogy függetlenné tették), mert én elvárom a frissítések.
    Samsung esetén is csak így vannak rendszeres frissítések, vagy szolgáltatói verziók is készülnek rögtön?

    [ Szerkesztve ]

  • kali

    legenda

    válasz World-Soft #9781 üzenetére

    szia,

    - fhd felbontásban nincs gond hosszú intervallum esetén sem (csak uhd felbontásban ne akar 40 - 50 percet rögzíteni, bár az méretre is emberes lenne; 1 perc = fhd; ~125 MB, wqhd; ~180 MB, uhd; ~350 MB), a fókuszálással nincs gond, szélsőséges helyzetben is jól teljesített (női kézilabda eb, alig tudtam fogni a telefon, közben lökdöstek is kicsit, tapsoltak és ugráltak, amitől mozgott néha alattam a széksor, de a videó elég jó lett)
    - nincs fm rádió, nem csak hd a kamera, van ujjlenyomat-olvasó, itt viszonylag pontos a leírás; link (a szolgáltatós "f" készülék ott az "s" jelzésű)
    - rögzítettem már hosszabb fhd videókat is, de nem igazán melegedett, újratöltéssel sem találkoztam, pedig jellemzően több weblap megnyitva, kilépegetek közben a galériába és képeket töltök fel, megnézem elolvasom/megválaszolom az érkezett leveleket, számológépet is használok közben...stb.
    nem mondom persze, hogy lehetetlen az újratöltés, elég egy problémás alkalmaz telepítése, és úgy már bármelyik telefon képes rá.
    - a frissítés változó, több tényező függvénye, egyik firmware verzió az egyik szolgáltatótól jön először, a másik a másiktól, a harmadik pedig a függetlenre (note 3 esetén a voda volt most a leggyorsabb)

Új hozzászólás Aktív témák