Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz kazanka #18738 üzenetére

    Azt még nem próbáltam, csak sajáttal. Nem szól úgy, mint a Note4, de ez QuadBeat 3-mal valószínűleg nem is lesz hallható. G2-nél jobb, Note4-nél kicsit gyengébb, de véleményem szerint teljesen jó, és minőségi, csak nem a legjobb. S6, Note4 jobb.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz kazanka #18738 üzenetére

    "V" füles, tehát közepe az nincs, szerintem a Note4 fülese ebben is jobb, de azért hallgatható. Nem tudok objektív lenni, mert GR07 után (ami egy balanced minőségi füles) híg fos a Note4 fülese és ez is. :DDD
    Headset szinten jó, és ha kell a felvevő gomb. Egyik telefonhoz sem adnak csúcs fülest. És igen. Az agyon "hájpolt" Beats is kaka, mert HTC-hez annó adták azt is.
    Ha a gyáriak közül a Note 4 fülese 90%-os, ez szerintem 75%, tehát bőven élvezhető.

    (#18741) Stevenstyle

    CM-et csak roottal tudsz feltenni ami számlálót fog ugrasztani. :U
    Ha azon gondolkodsz, hogy visszarakod a régebbi rendszert, akkor megette az egészet a fene. Olyan telefont kell venni, ahol ki tudod használni az új rendszer adta előnyöket, és nem érzel semmiben sem visszalépést.
    A Lolli annyira nem szörnyű azért, mint amilyen képet kaptál róla a topikot olvasva.
    Simán használható, de tény, hogy sok a probléma, amit az 5.1 nem biztos hogy maradéktalanul orvosolni fog.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák