Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz kali #16821 üzenetére

    És a szinkronizálás ennyit kivenne az akkuból?
    Nekem be van kapcsolva az összes google féle szinkronizálás amit használok (kivéve g+ az törölve van), de mondjuk a naptár, névjegyek, drive utoljára tegnap voltak szinkronizálva, tehát nem arról van szó hogy minden órában csinálná, mégis ennyit számítana?
    csak azokat használom én is amikre szükségem van, ami felesleg az nincs a telefonon.

    Az alkalmazás jogokat tudom még kapcsolgatni, tehát hogy mondjuk az ébresztő ne használja a helymeghatározást, de írja is mellette hogy még soha nem használta, szóval nem sokat érne ha lekapcsolnám :F

    Számomra ez akkor is paradoxon, hogy mennyivel tovább bírja a tiéd mint az enyém, pedig alig használok appokat, minden ami felesleg az le van törölve, ami ezt az óriási különbséget jelenti az az hogy nekem automatikus a dropbox, drive, naptár, névjegyzék, gmail sync és fent van a google app mert szoktam használni a hotwordot és a keresősávot használom ha gyorsan akarok megnézni valamit, vagy a névjegyzékeket is ott keresem.
    Samsungból viszont semmilyen folyamat nem szinkronizálhat, mert csak a böngészőt használom, de galaxy app hiányában az sem szinkronizálhat, de ahogy írtad Te is ezt a böngészőt használod.

    Így ezt az ordas különbséget csak az jelentheti, hogy nekem ez a pár dolog szinkronizálása be van kapcsolva, (amik közül ma egyik sem szinkronizált még ahogy elnézem)

    Hazaérek akkor elgondolkozom min lehetne még spórolni, de semmi esélyt nem látok rá, mert még csak megközelíteni sem tudom otthon wifin a 6-8 órás kijelzőidőt, még minimum fényerőn sem energiatakerékos kernelen :N

    norbi93 - custom rom hozadéka :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák