Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmt50

    senior tag

    válasz #04430080 #2994 üzenetére

    Sziasztok,
    .Z. kollegával értek egyet.
    Május eleje óta használom az A50-et, a vásárlást követő 3. nap óta több helyen végig repedt kijelzővel.
    Tokban hordom, így az esés okozta sérüléseken kívül teljesen karcmentes.
    A kijelzőt így is nagyon szépnek találom úgy, hogy nem ez az első amoledes telefonom.
    Gombjai kifogástalanul működnek.
    Térerőm mindenhol annyi van, mint a többi jól működő telefonnak. Ahol van pálcika, ott el is érnek.
    Nagyon sok live mixet hallgatok, értelmes hangerőn a kihangosító nem torzít, nem recseg.
    A kocsiban egy Roidmi 3-as, szivargyújtós BT eszközt használok zene hallgatásra a rádión.
    Stabilan kapcsolódik, bejövő híváskor sem szakad meg.
    GPS jelet gyorsan és pontosan talál.
    Nekem a One UI rendszer gyors és nem laggol, pedig használok a Bixby rutinokat is.
    A kamera képei PC-n visszanézve már kicsit életlenennek tűnnek, de ebben a kategóriában simán jó.
    Ha valamit komolyan meg akarok örökíteni pl. egy kirándulás, nyaralás során, akkor meg kölcsönzöm a haver Nikon D3100-as gépét, és nem panaszkodom a nyakamon lógó 1,5-2 kg-os súly miatt.
    Megkockáztatom, hogy azzal 5 év múlva se fog egyik telefon se pariban lenni, pedig nem mai fényképezőgép.
    Ami a panaszokat illeti: sajnos a térerő/wifi problémákat néha nem könnyű a szervízzel elfogadtatni. A Telemaxtól kezdve a Samsung szervízig a mérés eredményét elég laza toleranciákkal értékelik ki.
    Ilyen nagy számban gyártott készüléknél több gép, és több beszállító is gyárt félvezető alkatrészeket. Nyilván csak egy tágabb határon belül egyformák ezek, bőven lehet érzékelhető szórás benne.
    Az, hogy ezt a magyar szervizek "há jólessz ez" alapon kezelik, az csak a mohóságukat és a lustaságukat mutatja.
    Ami viszont nem mindegy NEKEM, az az értékvesztés egy telefonnál. Ha megnézzük, hogy 2.5 éve mennyibe került egy S7edge , nem újonnan, hanem csak használtan és mennyiért lehet eladni most.. Középkategóriában jóval kevesebbet lehet bukni rajta.
    Tegye fel mindenki magának a kérdést, hogy mire keres, és mennyi pénzt von el a telefonos hobbijára a családtól. Szerintem.

    Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

Új hozzászólás Aktív témák