Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vegha

    senior tag

    válasz meroly #227 üzenetére

    a csajodnak üzenem:
    én a 6300 után a C5-öt néztem ki, teszteltem is, de ugyanúgy nem lehetett beállítani (pl.) jobb gombra az INbox-ot, mint a Samsungnál. Azért ez engem nagyon mellbe vágott mert dizájnban, tudásban is eléggé hajazott a 6300-ra, illetve inkább afölé helyezném (persze árban is). De emellett még sokkal fatálisabb hibák is voltak benne, amit már nem voltam hajlandó elnézni neki, főleg Nokia létére. így eredetileg annyiban maradtam, hogy marad a 6300. Csak közben a főnököm is szemet vetett a B2100-ra, engem meg már korábban is érdekelt, s végül rádumáltuk egymást.
    De egy Samsungnak sokkal inkább elnézem, hogy nem lehet pontosan ugyanazokat beállítani, mint a Nokiában. És ezzel nem lealacsonyítani akarom a Samsungot a Nokiához képest. Sok éven át egy Motorola Timeportom volt, minden Nokiát tömegtelefonnak véltem. Aztán jött az első (6310i) és rájöttem, hogy lehet valami népszerű attól még, hogy kurva jó ! : ) ezt követte egy másik motorola (asszem v360 - utáltam) s aztán a 6300. A 6310i is ott lapul a fiókomban (szinte havonta szemet vet rá valaki) és amint lehetőség lesz rá, a 6300-t is kivásárolom saját részre a cégtől : )

Új hozzászólás Aktív témák