Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Orbi_

    aktív tag

    Én annyira szívesen használnék Ubuntut, vagy bármilyen linuxot...
    A múltkor töltöttem le egy Ubuntut, most meg nem mondom melyik verzió, de asszem 7.2
    Feltettem, tetszik meg minden, csak éppen használni nem tudom, pedig biztos, hogy jó dolog...
    Még egy nyamvadt ATI meghajtót se tudtam rá feltelepíteni, mert 1xűen nem lehet hozzá működőt szerezni, pedig csak egy 9600PRO-m van ami nem mai darab, és akkor még az alaplap meg a hangkártya driverekkel meg sem próbálkoztam...
    Mivel a parancssorához nem értek a Linuxnak ezért marad a Windows sajnos.

    Amúgy jó kis írás/hasznos biztos, de amikor nekiálltál parancssorban alkotni, akkor abba is hagytam az olvasását. Hiába olvasom, úgysem értem miről írsz.

  • _Orbi_

    aktív tag

    válasz sh4d0w #12 üzenetére

    Köszi szépen srácok a bátorító szavakat! ezért jó ide járni fórumozni :R

    sh4d0w:
    A problémák úgy kezdődnek, hogy azt se tudom, hogy mi az a GUI. :( Ergo a beállítás számomra lehetetlen :B 22 vagyok DOS-on meg Norton Commanderen nőttem fel szerencsére. DOS-hoz még valamennyire értek, de elég régen használtam már...

    attila9988
    Még középsuli első osztályba énis egy újságnak a SuSe linux 7.1-es Linuxával kezdtem, már akkor bírtam. Csak hát 2 napba tellett mire rátaláltam a cuccaimra a meghajtón :DDD és ez picit elkeserített... Köszi a webcímet, szerintem nagy hasznomra lesz :R

    Vladi:
    Régi gépem van valóban, mert az újat eladtam (minek nekem). Egy Asus P4P800-E Deluxe alaplapom van (Socket478) és azon az integrált hangkarit használom (Realtek) Ha felhúzom linuxba a hangerőszabályzót akkor torzít a zene, szóval alapba csak kb ~80%-on van.
    Windowsba normális driverrel 20-on szokott lenni a hangerő szabályozó az 5.1-en. Hát linuxba 55-ön mondom azt, hogy tűrhető. Szóval ilyenek miatt akarok/aakrtam valami normális Drivert.

    Amúgy egy Beryl Ubuntut szerettem volna összehozni, de nem találtam hozzá olyan leírást, amit meg is értenék...

    üdv mindenkinek :R

Új hozzászólás Aktív témák