Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • groth99

    csendes tag

    Én tegnap este ugrottam neki a Winre etlepíthető ubuntunak, aztán sikerült pár óra alatt összeugrasztani pár dolgot,behalt a csomagkezelő,és újraindítás után üres fehér képernyő fogadott... XP alól legyalultam az ubit,és újratettem,jelenleg is ezt használom,az összes problémám igazából az MSN Messenger Plus hiánya,illetve az,hogy nem tudom a torrent progiba bedobálni az eddigi torrentjeimet,amiket XP-vel töltögettem... :U

    Jut eszembe,egy kérdés: hogyan lehet megodani azt,hogy külső, USB-s vinyóról bootoljon be az ubi? XP-ről (rendes vinyó) telepítettem az ubit a külső vinyóra,és így bootolásnál kiírja a listát,hogy melyiket indítsa. Kipróbáltam,hogy mi van,ha csak a külső vinyót használom,a belsőt meg lehúzom, a gép sokkal halkabb lenne csak egy külső laptop vinyóval... BIOS-ban átállítottam a boot sorrendet,hogy USB-HDD-ről bootoljon,de mindig Disk I/O hibát írt ki :F Tudom,én vagyok a láma,mert inkább a Win-hez meg a hardverekhez értek,és ez nem éppen az én "területem",viszont szeretek új dolgokba belevágni...legalábbis amíg nincs legyalulva a vinyó és nincs füstszag :U

    [ Szerkesztve ]

    Metalt a népnek \m/

Új hozzászólás Aktív témák