Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz KISDUCK #35 üzenetére

    Hehh, mint a Schwarzenegger könyvtár a Pusztítóban. :DDD .

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

  • Darmol

    senior tag

    Milyen sokan vannak akik azt hiszik az Intel a fehér paripán becsattogó herceg a VGA piacon... :U
    Elég nyilvánvaló, hogy a DG1 az alfa tesztelésre készült. A DG2 nyilván béta tesztelés lesz, csak az a kérdés, hogy zárt vagy nyitott. Ha zárt lesz, akkor Intel sajtója kevésbé lesz rossz, de egy nyílt teszttel időt takarítanak meg.Szerintem nyílt lesz, de mindenképpen alacsony példányszámmal.
    A DG2 utáni történetnek lesz igazán jelentősége. Nyilván rengeteg hibája lesz, de vállalható szinten.
    Annak ellenére, hogy az Intel igen durva tempót diktál, szerintem sajnos lépéshátrányban maradnak. Elég valószínű, hogy mire értékelhető termékük lesz, a bányász buborék kipukkad és elárasztják a piacot a használt bányász cuccok. Ami magával vonzza, hogy az új kártyák ára is esni fog, és az Inteles cuccnál csak jobb ajánlat lesz, ezért nem nagyon fognak OEM piacon kívül mozogni. Pedig de szép is lenne egy három szereplős VGA piac. :)) Talán úgy öt éves távlatban ki fognak tudni lépni az OEM-es piacról. Ha addig nem váltják le a Pat Gelsingert.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák