Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    Jó lett, már nagyon kellett egy ilyen belépő kategóriás cikk!
    Végre az AMD feljött az alsóházban is... :K

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz #51736960 #150 üzenetére

    STEAMSTATS \ Primary Display Resolution sort alul kibontva látni, hogy a júzerek 54%-a játszik 1080p-n, 20%-a pedig 768p-n.
    ;)

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    Azoknak akik a 2 magra morognak, itt a jó hír: Core i3-7360X
    Ezt aztán lehet majd húzni, WoT biztos hasítani fog! :DDD

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Gyuri27 #352 üzenetére

    Nono. Nagyon jónak és örömtelinek tartom a Ryzen sikerét, de azért ennyivel ne írjuk le a s1151-et. Aki ha nem muszáj, nem akar foglalkozni platformváltással, vagy akinek fontos a fogyasztás/hőtermelés, az Penya után nyugodtan vehet apróról Skylake i5-öt, i7-et. Jó áron adják, ellesz vele még évekig, bőven ki fogja szolgálni.

    Ennek így most megint olyan az íze, mint anno annak a fikázásnak, amikor a 4-6-8 magos FX-ekről akarták lebeszélni az embereket, hogy "nelegyéhüjje-vegyéÁjviBridzsÁjjFájvot-ezajövőnemértedb+"... csak most fordítva.

    Persze, most hogy az AMD kijött egy - valóban - jó platformmal, dobjak el kapát-kaszát, és mozduljak AM4-re. Ja. Miután bíztam én is a gyártóban, és futottam jópár kört FM2-vel, végül kényszerből kötöttem ki a kék oldalon, mert nem tudtak egy megfelelő teljesítmény/fogyasztás mutatóval rendelkező CPU-t az asztalra lerakni... az APU-k beígért grafikus teljesítményéról nem beszélve.
    De ha a közeljövőben kelleni fog a plusz kraft, akkor ugorjak vissza... hát kösz, de annyira már nem lelkesít az egész, megbarátkoztam az Intellel is, akárcsak az Nvidiával, és "hüjjeazérmánemvagyok".

    (#356) b.
    Ja. Intel-nél mostanság minden socket 2 generációnyi CPU-t szolgál ki sacc/kábé. Tick-tock.
    Nem mondom, hogy ez a legjobb megoldás, de legalább kalkulálható. Először én is megörültem, hogy a Coffe lake esetleg jön a mostani lapomba, aztán kiderült hogy nem. De igazából erre lehetett számítani.
    Fölösleges is lenne váltanom az új socket-re, majd 3-4-5 év múlva az akkorira.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Gyuri27 #358 üzenetére

    1, i5, i7 a bolti ár 50%-áért vihető, garanciával, megbízható eladótól.

    2, Kaby lake-nek rosszabb lett a hőleadása, nagy ügy, Skylake-et kell venni.

    3, Throttling a K-s prociknál figyel be, Átlag Júzer által sosem futtatott workload-ok alatt. Tragédia. Majd nem veszek K-s procit, és dobok rá egy 6-7k HUF-os 3rd party cooler-t... ahogy azt a Ryzen esetében is tenném.

    4, Bővíthetőség? Az Intel procik számítási teljesítménye fejlődésének ütemét tekintve ha s1151-be rakok i7-et, akkor azt a lap élettartama alatt már nem kell sehova bővítenem.

    Problem?

    (#364) Gyuri27
    Gyorsan rákerestem i7-6700-ra: sokszáz pirospontos kereskedőknél 55-65k HUF-ért megy, garanciával.
    Még egyszer: mi kéne még? 25-35-45k HUF-ért szórják a lábad elé?

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Gyuri27 #367 üzenetére

    Ez a búvalb@xott, semmitmondó borongás kevés meggyőző erővel bír egy eszmecserében, ezért kár koptatnod a billentyűzetet.

    Még egyszer: 55-65k HUF, de alkalmi hirdetőktől láttam már 50-ért is, normális kiskergarival.
    És van olyan aprós boltos, aki kb. 3 évvel előtted regisztrált, és még aktívan nyomja az ipart, mennek is hozzá a vevők.

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz wwenigma #370 üzenetére

    Köszi, de kazán van itthon is! Nem kell több 95W-os CPU az ITX gépembe...

    (#371) Pécsi gyerek
    Ezt mondom én is.

    (#372) jedis
    Magyarul légyszíves.

    (#378) Gyuri27
    Nem drágább egy a320 (mondjuk 3-4k +-ért van már 350-s lap is) mint egy h110.
    Ha új gépet dob össze valaki, akkor igaz, de korábban végig upgrade-ről, platformváltásról van szó.

    Pattintasz bele a10-9700-tb (4 mah, igp) oszt csók.
    Komoly? Intel-en számon van kérve a fejlesztés hiánya, AMD-től meg az évekig csiszolt FM2-szökevény APU-t vegyem bátran? Okés, az IGP-n, meg a fogyasztáson csiszoltak valamennyit, de...
    1, CPU erőben 2/4-es Penya is lenyomja (már a Trinity-Richland-KAveri-Godavari kvartettnél sem számított annyira a 4 mag, i3 simán verte);
    2, HTPC / mindennapi felhasználásra mindent tudnak az Intel IGP-k;
    3, fogyiban még mindig jobb az Intel.
    Szóval ha lehet, APU-ból inkább megvárnám a Ryzen alapú cuccokat.

    Később váltasz rizsára ha akarsz. Nem kell az apróban procit mókolni.
    Ez a két kijelentés 1 sorban priceless, főleg hogy korábban lehülyézted azt, aki Penyáról váltana i7-re.

    Ha szerencséd van új rizsa meg az új apuk biztosan menni fognak.
    Szerencse? Én úgy tudtam, hogy csak a szemét Intel-nél kell két generációként lapot váltani, az AMD-nél meg 10 évnyi procikínálatot is kiszolgál 1 foglalat... akkómosmivaaa'?

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz AxBattler #403 üzenetére

    Ja, és a felsorolásba még...

    4, Játékok alatt a frissített AMD IGP-vel ugyanúgy kitörölhetem, mint korábban, az FM2-es időkben. Egy ideig el lehet vele lenni, de a mosoly hamar az ember arcára fagyott... arról nem beszélve, hogy ha mind a CPU, mind az GPU erősen dolgozott, akkor a 95W TDP keretes APU-k azért jóval többet is megettek. Az új 65W-os APU-któl sem várok jobbat, talán majd a Ryzen alapúak.
    Persze, volt/van, akinek az A8-7600 is megfelel, Őket is meg tudom érteni, de nekem elegem lett.
    Szóval kereken zéró indokot tudok felsorolni az AM4-es APU-k mellett.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Gyuri27 #409 üzenetére

    Igen, elég gyorsan skippelted a válaszadást a lényegi dolgokra, de már nem is várok mást Tőled, folyamatosan kikerülöd az érdemi válaszadást, és csak vagdalkozol.

    Ahogy írtam, új gép vásárlása esetén valóban komoly opció a Ryzen, de onnan indultunk, hogy szerinted hülye aki Penyáról upgrade-el i5/i7-re, váltson inkább platformot AM4-re. Én sem azért maradok Intel-en, mert a Ryzen-t nem tartanám jónak, hanem mert 1 éve H110-en vagyok, és több éves AMD-s körutak (meg B85) után nekem bejött, és nem nyernék semmi különöset AM4-gyel... legfeljebb többletfogyasztást, az meg ITX-ben nem nyerő.

    Mondom, ugyanaz a nóta, mint anno az AM3-FX-Sandy-Ivy korszakban, csak most fordítva. Végre eljött a vörös szemüvegesek ideje, most Ők fikázhatják/taposhatják a kékeket.
    Grats, ezért megérte kitartani az AMD mellett.

    (#410) djculture
    Ez teljesen igaz, de ez önmagában nem elég erős érv a most megjelent, toldozott-foltozott APU-k mellett; a HD520/530/620/630 is elég LOL-ra, HTPC-zni, és YT-FB felhasználásra. Játékra meg ugyanúgy gyengék, mint a korábbi FM2-es tesóik.
    Nincs olyan indok, amiért A10-9800-at vennék... pedig szurkolok a Ryzen alapú APU-knak, jó lenne ha villantana egy X1 teljesítményt az AMD.

    (#411) távcsőves
    Az AMD IGP-je mindig is fölényesen elverte az Intel-ét, csak az a baj, hogy két szék között a pad alá estek vele: egy GT1030 teljesítményét nem éri el, cserébe böszme fogyasztás+hőtermelés, miközben a fenti dolgokra egy HD630 is elég. Kinek jó ez?
    ITX formátum értelmén el lehet vitatkozni, de ezt most ne keverjük ide. Ennyi erővel azt is válaszolhatnám, hogy mi értelme a játékos PC-nek, mindenki vegyen a konzol mellé Intel NUC-ot, vagy notit. :U

    (#415) Timer
    Mennyibe került a váltás, és mennyit hozott a konyhára?

    (#416) MK VII
    +1
    Én is váltottam Haswell-ről Skylake-re, de szinte teljesen felesleges volt (DDR4 és M.2 kompatibilitás volt az előrelépés, hűha b+), Kaby-ra, Coffe lake-re tuti nem fogok ugrani.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz távcsőves #429 üzenetére

    Akkor tömörebben: minek fizessek felárat egy két szék között a pad alá esett, évek óta toldozott-foltozott architektúráért, amikor...
    1, általános felhasználásra, HTPC-re, MOBA-ra a Penya is elég;
    2, amiben ki akarna tűnni (IGP), abban meg kevés, mint mackósajtban a brummogás;
    3, a feláron kívül vegyek még hozzá gyorsabb RAM kit-et is, hogy az IGP rendesen ki tudja futni magát (lehetőleg már 3200/3400Mhz-es DDR4-et, az érkező Ryzen APU-s jövőre is gondolva).

    Hát kösz, de kösz nem.

    (#437) Timer
    40k HUF ráfizetés nem feltétlenül bukó, ha megtérül a teljesítményben, és jobban futnak a munkameneteid.
    Profitáltál már valamit a váltásból?

    (#448) 8th
    Már nem tudja, hogyan vakolja ki...

    (#431) Gyuri27
    Nem jó, fuj csakazintel.
    Nem. Már egy napja ezt próbálom elmagyarázni, hogy a Ryzen tényleg nagyon jó dolog, csak nem feltétlenül éri meg mindenkinek platformot váltani, hanem elég lehet az upgrade is (lásd Timer esetét, vagy engem). Ennyi, nem több, de úgy tűnik Te nem akarod megérteni...
    Semmi gond, csak furcsa, nem ilyennek ismertelek meg korábban a fórumon. De a Te dolgod, több szót valóban nem érdemel.

    (#452) Gyuri27
    Az, hogy az aprón lehet majd arany áron procit kapni gipsz jakabkától az más kérdés.
    Ja. Pl. LeC-től simán lehet még Haswell procikat venni, gombokért, garival.
    De biztos igazad van...

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Gyuri27 #461 üzenetére

    FYI: i5-4570 - 37990

    Értem, tehát kizárólag az alaplap halálozástól való félelme(d) miatt váltson az ember deszkát + CPU-t + RAM-ot (jobb esetben utóbbit már nem kell).
    Oké, ha empirikusan bebizonyítod nekem, hogy megéri 2-3 évente új alkatrészekre beruháznom az avulásból, gariidő lejártából fakadó veszélyek miatt, és tudsz is ésszerű áron nekem (árban, teljesítményben, fogyasztásban) megfelelő HW-összeállítást dobni, akkor elfogadom az gondolatmenetedet.

    Egyébként ezeket a harangokat miért nem kongattad az FM2 / AM3 alkonyán?

    (#464) távcsőves
    Ha dGPU-val futtatod, akkor nem kell komolyabb RAM, csak az IGP-nek. Néztem a videót, a két proci fej-fej mellett volt FPS-ben (dGPU-val).
    Még mindig nem értem, miért jobb választás, mikor:
    - drágább;
    - többet fogyaszt;
    - nem gyorsabb dGPU-val;
    - IGP-vel gyorsabb az Intel-nél, de ez kb. olyan, mintha arról beszélnénk, hogy a teknős lehagyja a csigát;
    - ha ki akarod maxolni az IGP-t, ahhoz kell a gyorsabb/drágább RAM, de ez a növekmény is halottnak a csók.
    Mondom: bírtam én az A10-7850k-t, meg az elődeit... egy ideig.

    (#466) Timer
    Akkor neked teljesen reális választás volt a Ryzen, használd sokáig, grats hozzá!

    (#467) wwenigma
    Nahh megérkeztek az ok az emberek akik szerint semmiféleképpen se AMD, mindjart az is jon hogy azert mert hibazik, kazan, etc.
    De legalább Ők (?) magyarul is tudnak fogalmazni...

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Gyuri27 #477 üzenetére

    Amíg valaki nem akar platformváltással szívni, nem jelentene neki komolyabb pluszt, és amíg ár/érték arányban rendben vannak a régebbi procik, addig OK a régi architektúra, még az upgrade is.

    Gondolom Te is ezért ragaszkodtál ilyen sokáig a régebbi AMD rendszerhez, és még véletlenül sem fanboy-ság miatt...

    (#478) 8th
    Igen, dettó túlpörgetettnek érzem a dolgot.

    (#481) Gyuri27
    Neked jó lidércektől bolti ár alatt venni 10-20%-l 1150-s procit venni. A többségnek nem.
    Akkor még egyszer, lassan, tagolva: példa ... LeC ... gari ... óccsó'

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Gyuri27 #485 üzenetére

    Tehát ha valaki nem parázik a gari lejárata, vagy aprós vásárlás miatt, az lüke, de ha Te ragaszkodsz a túlhaladott konfigodhoz (gari?), az okés, mert neked megvannak az okaid, és kész. Értem. Mindig is bírtam a kettős mércét, np.

    Az amd örök marad. Amíg valamelyikünk meg nem döglik.
    Asszem' ez megfelel zárszónak, ugyanis itt ér véget a józan ész. Köszöntem. :R

    (#496) coolabácsi
    Hell, it's about time! :C

    (#498) Pécsi gyerek
    Ja. Az Intel bejáratott útitervéből pontosan lehetett tudni, hogy ez lesz, nem értem, min lepődött meg bárki is. Ugyan felröppentek a hírek, hogy a Coffee lake is belemegy a Skylake lapjába az azonos socket miatt, de ezt aztán időben cáfolta az Intel.
    És egy 4/8-as i7 bőven elég lesz még évekig általános célra, játékra. :K

    (#499) b.
    De hát nem érted? Bármit veszel, ami nem friss modell, és nem AM3, az TÖNKRE FOG MENNI, és az aprón is csak arra várnak a fantomok, hogy rádsózzák a hibás termékeiket, a bolti ár 98%-áért!
    Fussatok bolondok!

    ;]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Timer #502 üzenetére

    No offense, de azért az elég jó poén, hogy folyamatosan használt CPU árakat hasonlítanak itt sokan az újhoz.
    Kivételesen azért, mert az egész onnan indult, hogy hülye az, aki a 2-3 éves konfigját apróról fejleszti, ahelyett hogy platformot váltana vadiúj Rizsára. Utóbbi pedig szintén kapható aprón, újonnan, 3 év garival, viszont az egész AM4 még túl friss ahhoz, hogy az aprós árak lényegesen elszakadjanak a bolti kisker áraktól. Így marad a használt vs új összehasonlítás, ami valóban nem a legkorrektebb, sokszor én is ki vagyok akadva emiatt, de most ez volt az alap felütés.

    Persze az egy más dolog, hogy aztán nem lehet elszakadni a fantom bűnözők által vesztegetett 70k HUF-os i7-ek világától, de ez már legyen másnak a problémája... :U

    Nem értem, mitől lenne jobb alternatíva megvenni egy 1151-et egy Pentiummal, mondván, majd később rakható lesz bele i7 7700K, mint ugyanezt megtenni AM4 vonalon, megindulva egy olcsó B350 deszkával, és egy 1200-zal.
    Ebben tökéletesen igazad van, új konfignak én is belépő Ryzen-t vennék. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz wwenigma #531 üzenetére

    Ja, bocsi; egy nullát elnéztem... :P

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz ceia #575 üzenetére

    Az AMD mindig is kicsit a buherálásról szólt. Ha ilyesmivel már nem akarsz tökölni (ahogy én sem), akkor i5.

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Gyuri27 #580 üzenetére

    Igaz, aki itt van PH-n pár éve, annak úgy kb. 15 perc meló.

    (#582) sb
    Ne is mondd, nehogy még egyszer lemenjen ugyanaz (előbb-utóbb úgyis le fog).
    Új gépbe, új generációnál én is Ryzen-t vennék, de az a 4 magos i3, meg a 6 magos i5 sem tűnik rossznak. Minden az árak alakulásától függ majd, még az is lehet, hogy Coffee lake megjelenés után az AMD vágni fog picit a cédulákon.

    "Mindkét platform tök jó. VÉGRE!
    A parttalan és igazságot nehezen találó vita a legjobb érv rá.

    szerk: Inkább arról szól az egész vita mennyire nem tudják emberek megérteni a másik igényeit és érvrendszerét, mintsem a kétféle platform súlyos gondjairól."
    True story, bro. :O :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz b. #601 üzenetére

    jelenleg a Frsotbite-n kívűl az összes jövőbeli, és jelenlegi sláger grafikai motor, pl Unreal, Unity mind leskálázódik akár 2 magig is. de Frostbite is vígan elvan 4 valós fizikai maggal, HT nélkül.

    Ejj, BFront2-höz félek le kell váltanom az i3-at... pedig nem szerettem volna még egy ideig. Mondjuk most VGA upgrade kizárva, 1050Ti után nincs semmi értelmes 100k HUF-ig, szóval lehet, hogy akkor procicser lesz. Meglátjuk, hogy fut a játék.

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz b. #604 üzenetére

    Nem is tudtam, hogy nyílt a BÉTA, de így tuti kipróbálom... X1 kontrollerrel élmény lesz egy TIE Fighter pilótafülkéjében hasítani! :DD

    Min. Core i5 6600K?
    Huh, akkor a malacperselynek annyi... :(

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz MK VII #622 üzenetére

    Tetszik, hogy a grafikonokban narancssárgával kiemelték az eredményeit. ;)
    Az mitől van, hogy a G4560 több játék esetében jobb min. FPS értékeket produkál az i3-nál? Én ezt eddig pont fordítva láttam más tesztekben.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz r92king #628 üzenetére

    Ne zavarj össze... :P

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Aprósólyom #640 üzenetére

    A hosszabb életciklus valószínű, de Te most a régi, vagy az új s1151-re gondolsz? ;)

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Cifu #647 üzenetére

    Tény, nem ez volt a legjobb évük, ez is a Ryzen malmára hajthatja a vizet. :N

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Chaser #681 üzenetére

    lehet egyáltalán nem lesz kompatibilis az új intel lap, most ott tartunk gyártótól függ, de kiderül
    Felkészül: ASRock :D

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz Chaser #689 üzenetére

    nem tudom honnan szedték h a szép designos alaplap pcb-jének barnának kell lenni
    Az a legrugalmasabb. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák