Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz Degeczi #50 üzenetére

    Azt hiszem csak 6 és 10 fps-nél van a jelenlegi firmware-rel elsötétedés. (Azért emelem ezt ki, mert nem tudom, hogy nem javítható-e ez később, amennyiben nem a felépítésből adódik.) Ez pedig már az 50d árszintjén lévő gépek jellemzője. A saját árkategóriás gépekkel nézve a 3fps teljesen jó, a 6-10-et extraként kell jelenleg felfogni szvsz. Amihez szerintem kéne a sok fps (sport és esemény) oda a Sony obiparkja jelenleg nem az igazi még amúgy sem.

    Nagyon gondolkoztam egy 40d-n (vagy 60d-n, ha igaznak bizonyulnak a pletykák és végre lesz egy normális d90 riválisa a Canon-nak), de addig nem vágok bele míg élőben meg nem nézem valamelyik Axx-et. Ha hozza a keresője azt a szintet, ami miatt szinte minden eddig review erről áradozik, akkor rendszer csere lesz. IQ-ban nincs jelentős különbség a képeket nézve, főleg hogy eddig is .jpg huszár voltam, azaz raw esetén még bőven van a workflow-omban (ez mehet is a modoros.blog.hu-ra:D) több, mint 1EV tartalék.:)

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák