Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz fanti #97 üzenetére

    "Nem vagyok enyhe képzavarban, akkor lennék talán, ha nem írom le a Vsync On meglétét, de leírtam, jól tudom, hogy mire szolgál és azt is jól tudom, hogy miért használom."

    Mégis leírtad ezt: "és persze játszok is szervereken (BF 1, BF V, BattlaFront II), még sem tapasztaltam semmiféle érezhető különbséget ezen a váltogatáson : 2700 - 3700X - 2700X"

    Akkor semmi értelme nem volt leírni ezt a nyilvánvalóan negatív sugallatot tartalmazó mondatot, ha tudod, mit csinálsz, nem? Az a "mégsem" szó eléggé kilóg a sorból, mert azt indikálja, hogy az általad vártak ellenére nem volt diffi. Hacsak nem egyéb szándékod volt vele.

    RAM órajeled sincs meg + Dragon3000 #100-as posztja; nyilván vannak kompromisszumok, hogy a gonosz AMD újgenerációs processzorát egy generációval régebbi alaplapban hajtod. Kicsit játszani sem akarsz BIOS-szal...mit lehet erre írni?

    Aztán ott a #101-es poszt is. Az AMD feszek durván túl vannak lőve (VGA-knál is). Egy kis mókolással kevesebb fogyasztás és hőtermelés mellett nagyobb teljesítményt lehet kihozni. Ez egy ilyen platform, és ez soha nem is volt titok. A litániákból azt hinné az ember, hogy tudsz róla.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák