Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz Synthwave #95 üzenetére

    Szívesen! Gondoltam hogy nem gondoltad volna...

    Nem vagyok enyhe képzavarban, akkor lennék talán, ha nem írom le a Vsync On meglétét, de leírtam, jól tudom, hogy mire szolgál és azt is jól tudom, hogy miért használom.

    Csak elég sok sületlenséget olvasok pont itt a PH-n a vélt CPU limitekről.
    Sokan sok marhaságot állítanak, kihajtja, nem hajtja, stb...és még többeknek van komolyabb frusztrációja azt illetően, hogy neki pl. 94 FPS-el megy adott játék, a fórumtársának meg 98 FPS-el...na és akkor mi van?

    RAM nem volt meg 3600MHz, és igen, tudom, hogy 1:1-es IF/RAM arány lenne az igazi, de mivel nekem 3200MHz-es kittjeim vannak (64GB), ezért nyilván nem vagyok hülye, hogy elkótyavetyéljem a memóriákat, és csak az IF/RAM sebesség optimalizálás végett vegyek 3600MHz-es kitteket.

    Nem használok semmiféle okoskodós fix órajelet, meg ilyesmit. Azért van a proci neve végén az "X", hogy XFR + PBO és hajrá.
    Van is nekem időm ilyen sületlenségekre, hogy fixáljam az órajelet, méricskéljek, állítgassam a SOC meg a core voltokat...ugyan már!
    Nekem melóra kell elsősorban a gép, azaz új proci be, CMOS clear, majd gyors beállítás a BIOS-ban, (PBO és X.M.P elsősorban) oszt had szóljon.
    Max. a Windows 10 alatt rakom újra az AMD CPU driverét, ennyi.
    Nem érek rá hetekig idétlenkedni és finomhangolni, és pláne úgy nem, hogy a legfontosabb számomra a STABILITÁS!!!

    Vegason kívül mással?
    Hát nem, azért nem mert nem érek rá tesztelgetni heteken át más progikkal, de nem is érdekelnek, mert nekem a Vegas kell, azt használom és egyáltalán nem érdekel az, hogy más programokkal miként alakulnának a sebességek ez én gépemen.
    Másnak más progikkal mi a tapasztalata? Érdekel, de csak elolvasás szintjén, mert én én vagyok és ami nekem kell az legyen gyors, amit meg nem használok annak a futási sebessége meg totál hidegen hagy.

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák