Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz totron #35 üzenetére

    Mert rendszerszinten ezen változtatni brutális emberi és anyagi erőforrás üzemeltetés szinten. Ami nem megy. Ezt már többször nagyon sok ember megpróbálta. Ez van, ismét a másik topikot tudom idézni, ahol nagyjából ugyanez el is hangzott megint.

    A beszerzés atyja, mivel én viszem és ebben nagy beleszólása másnak nincs, tisztában van a dolgokkal. :B Ez vastagon megéri, az én munkaidőmmel kiszorozva is. Csak, hogy érted: ha jó a forrás, akkor darabszám, típus és max 2 telefon és 10 mail és egy tucat gép 48 órán belül itt van az irodában. Ha óránként 50 ezerért dolgoznék se érné meg 450 bruttóban vasat venni boltból ;]

    Ezért írtam az elején, hogy hagyd ezt a céges dolgot, mert nem érted. Nincs összemosás pénzügyileg, semmilyen módon semmi sincs. Van egy magánhasználatra magamnak vett magánpénzből vett bármi és ha van, akkor céges, másik pénz, másik felhasználás, másik ember. A kettőnek max annyi köze van egymáshoz, hogy a privátban kialakított kapcsolatokat felhasználom. De ennyi, ne akard túlgondolni :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák