Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sumptuous

    senior tag

    válasz Azharel #2782 üzenetére

    Igen, próbáltam. Használtam is 3 napig. Nem volt vele különösebb gondom, de láttam youtubon egy videót erről a pixelos-ről, és annyira megtetszett, hogy gondoltam kipróbálom. A próbából végül végleges rendszer lett. :K

    @pilu01: Én nem rootoltam, nekem nincs rá szükségem, így a magisk sincs telepítve. Amit módosítottam a telefonon/szoftveren azt mindet recoveryből tettem, nekem így nincs gond a play protect-el, illetve nem dob semmilyen hibát az érintéses fizetés sem. Banki appok közzül a simple, otp, takarék, revolut alkalmazásokat használom, hibátlanul megy mind. :R
    Ha neked sem kell a root, akkor ezzel nem lesz gond.

    Itt egy yt videó erről a rendszerről: [link]

    Nyílván másabb, mint a miui, de hamar meg lehet szokni.

    Szerk: Beleolvastam gyorsan a kommentszekcióba, sokaknál gond a gyenge akkuidő, ahogy látom. Nem tudom milyen lehet alapból, mert én egyből cseréltem a korábban említett quantum kyaru-ra. Így nálam éjszaka nem igazán merül 4-6%-nál többet, pedig itt nagyon alacsony a térerő, és a korábban már említett samsung órával is egyfolytában tartja a kapcsolatot.
    Emelett megy folyamatosan a dupla koppintásra ébresztés, illetve az ujjlenyomatolvasót is figyeli..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák