Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz temporello #1543 üzenetére

    Nekem első perctől fogva magyar nyelvre volt állítva és ez így decemberig jó is volt. Valamit variáltak, mert akkor még a dátum az időbélyegen másképp nézett ki, az rövidebb volt. Nem emlékszek, hogy teljes rendszer frissítés volt-e decemberben, vagy valamivel felkerült a változás. Visszanézve a rendszerfájlok frissülését, a kamera nem volt benne. Valami összefüggés lehet ezzel a Szépítés funkcióval, mert ha az aktív, akkor jó az időpont. De nem értem, hogy ennek az ikonja mit keres fent az exponáló gombtól jobbra, miközben minden vezérlő ikon fent van a felső sorban és minden videón, képen ott láttam a telefonokon a Redmi 9-ekben. Mintha ez is fent lett volna valamikor. Én is már mindent kipróbáltam. Betűméretet is állítottam, de az nincs hatással az időbélyeg méretére. Már végképp nincs ötletem. A furcsa az, hogy ugyanazokkal a beállításokkal néha jól jelenik meg. Akár úgy is, hogy egymás után több képet csinálok, egyiken rendben van, a többin nincs. Főleg ez érthetetlen számomra. Mikor ki sem lépek a kamerából két kép készítése között és az egyik jó, a másik nem. KÖzben eltelik pár másodperc.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák