Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menadrin

    kezdő

    válasz david_97 #742 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Realmen azért gondolkodok, mert én az mi3 óta xiaomis vagyok, ami majdnem 10 éve, eddig jó ár érték arány volt, de ahogy minden úgy a mobilok is feleslegesen drágák lettek. Perse s4 s5os samsung próbálkozásaim voltak, de ott még a fiatalság miatt próbáltam a többieket utánozni, hogy hát az de menő, aztán a falhz vágás lett belőle, mert az agyamra mentek a kissebb hibák, ami egyébként a xiaominál is az agyamra megy már. Viszont a régi note 5 nél volt olyan funkció, hogy ki tudtam tenni az értesítési sávra a mobiladat használatot és az mutatta, hogy az nap és abban a hónapban mennyit használtam el a netből. Na most ez számomra nagyon de nagyon jó kis dolog volt, mert tudtam kb, hogy mikor fog elfogyni, de sajna a 9pronál az első frissítés után ez eltűnt és nem is találtam meg. Ha ez benne lenne a realme rendszerébe, az nagyon jó lenne, akkor könnyebben elnézem a tárhelybővítés és a jack hiányát (már amelyikben hiányoznak ezek)

    Netflix bugok nem érdekelnek, nincs netflixem és nem is lesz, nem is érdekel az egész. A jack dugó és a tárhely bővítés zavar, mivel, nekem a keretbe nem fér bele, a nagyobb tárhellyel rendelkező, mert ahol nézegetem ott szín szerint a kiseeb tárhelyes van leárazva pont annyira, amennyit én még kiadok egy telefonért, de azt is persze adó mentesen, szóval nekem csak így fér bele, mert megszabtam a határt annó.

    Mediatek csipektől valahogy távol tartom magam, nem tudom miért, lehet azért mert jó pár éve sok rosszat hallottam róla nem tudom, de a jelenlegi pot telefonomba ami egy samsung a41 is mediatek van és nem nyerte el a tetszésem. Jó mondjuk eleve samsung, nem tetszik, de az hogy böngészem a facet kint, süt a nap és böngészés közbe arra vagyok figyelmes, hogy már nem is látom a képernyőt, mert annyira levette a fényerőt, az nagyon zavar és mellette az is, hogy brutálisan felforrósódott. Megjegyzem úgy vette le a fényerőt, hogy manuálisan állítom magamnak mindig a fényt. Ez nekem nem fér bele, ha én felrakom maxra, akkor elvárom, ohgy úgy is maradjon, mint a note telefonoknál, hogy úgy maradt még 40 fokban a napon játszva is. Lehet ez csak a samsung hülyesége, én nagyon sokat csalódtam a samsungban, nekem elég volt.

Új hozzászólás Aktív témák