Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menadrin

    kezdő

    Sziasztok, xiaomi redmi note 9 pro frissítés után meghalt, nem fut fel, csak megy körbe körbe a bekapcs kikapcs, így kénytelen vagyok új telót nézni, mert nem értek a bootoláshoz meg semmi ilyen dolgokhoz és szervizbe nem akarom vinni.

    Na de néztem a gt neo 2t,a gt 5gt, a gt2-t, poco f3at és a xiaomi mi 11it. A kérdés az lenne, hogy melyik éri meg a legjobban?
    Amik érdekelnek egy telefonban az a jó gyors erős proci, kamera (note 9 pronal jobb legyen azért), üzemidő, wifi jelet jól fogja, gyorstöltés és ár érték. ja és idegesítő bugok ne legyenek, mint pl a beszélgetés közben kihangosíítom vagy lerakom a telefont, meg az értesítések ne csak akkor jöjjenek meg, ha rámegyek az appra. frissítések nem érdekelnek, mert ahogy azt észrevettem, csak és kizárólag azt akarják azzal elérni, hogy minél hamarabb belassítják és kinyírják a telefonokat.

    Ajánlások jöhetnek a fent említett telefonokon kívül is 150ezerig. Tudom az mi11i nem is fér bele, ezt használtan venném, nem szívesen. Külföldi vagyok, nálunk ezeket forgalmazzák. Köszönöm az ajánlatokat előre is.

  • Menadrin

    kezdő

    válasz david_97 #742 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Realmen azért gondolkodok, mert én az mi3 óta xiaomis vagyok, ami majdnem 10 éve, eddig jó ár érték arány volt, de ahogy minden úgy a mobilok is feleslegesen drágák lettek. Perse s4 s5os samsung próbálkozásaim voltak, de ott még a fiatalság miatt próbáltam a többieket utánozni, hogy hát az de menő, aztán a falhz vágás lett belőle, mert az agyamra mentek a kissebb hibák, ami egyébként a xiaominál is az agyamra megy már. Viszont a régi note 5 nél volt olyan funkció, hogy ki tudtam tenni az értesítési sávra a mobiladat használatot és az mutatta, hogy az nap és abban a hónapban mennyit használtam el a netből. Na most ez számomra nagyon de nagyon jó kis dolog volt, mert tudtam kb, hogy mikor fog elfogyni, de sajna a 9pronál az első frissítés után ez eltűnt és nem is találtam meg. Ha ez benne lenne a realme rendszerébe, az nagyon jó lenne, akkor könnyebben elnézem a tárhelybővítés és a jack hiányát (már amelyikben hiányoznak ezek)

    Netflix bugok nem érdekelnek, nincs netflixem és nem is lesz, nem is érdekel az egész. A jack dugó és a tárhely bővítés zavar, mivel, nekem a keretbe nem fér bele, a nagyobb tárhellyel rendelkező, mert ahol nézegetem ott szín szerint a kiseeb tárhelyes van leárazva pont annyira, amennyit én még kiadok egy telefonért, de azt is persze adó mentesen, szóval nekem csak így fér bele, mert megszabtam a határt annó.

    Mediatek csipektől valahogy távol tartom magam, nem tudom miért, lehet azért mert jó pár éve sok rosszat hallottam róla nem tudom, de a jelenlegi pot telefonomba ami egy samsung a41 is mediatek van és nem nyerte el a tetszésem. Jó mondjuk eleve samsung, nem tetszik, de az hogy böngészem a facet kint, süt a nap és böngészés közbe arra vagyok figyelmes, hogy már nem is látom a képernyőt, mert annyira levette a fényerőt, az nagyon zavar és mellette az is, hogy brutálisan felforrósódott. Megjegyzem úgy vette le a fényerőt, hogy manuálisan állítom magamnak mindig a fényt. Ez nekem nem fér bele, ha én felrakom maxra, akkor elvárom, ohgy úgy is maradjon, mint a note telefonoknál, hogy úgy maradt még 40 fokban a napon játszva is. Lehet ez csak a samsung hülyesége, én nagyon sokat csalódtam a samsungban, nekem elég volt.

Új hozzászólás Aktív témák