Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    válasz takacsbotond #15 üzenetére

    Igen, mert nem akkora teljesítményű, és nincs akkora légszállítása sem, ellenben csendesebb.
    Azt viszont kétlem, hogy csendesebb lenne, főleg alacsony fordulaton. Na de mindegy, első körben úgyis ha lesz új rendszer ventik nélkül nézem meg, ha pedig úgy nem birja el a rendszer rakok rá veszek még rá a meglévő Nanoxia mellé még párat, feltéve, ha épp lesz belőle a varázslónál.

    MineFox54: Tudom hogy milyen egy 90 fokos csati :C De még mindig össz vissz 6k-ért vettem 6 darab Monsoon csatit, ami még ígyis verhetettlen ajánlat volt!

    proci985: Hát majd kiderül. A procit nyáron a nagy melegbe rosszabb szellőzés mellett simán vitte, nem volt vele gond.
    Igen belemenne a monsta is, viszont úgy gondoltam hogy most veszek inkább csak 60mm-eset, és járatom ventikkel, később, ha esetleg passzívban akarnám járatni tán így is elég lesz. HDD-re meg szükségem van, így is felülre van szűkösen beszorítva 1, az mindenképpen meg kell hogy maradjon. SSD-n nem férek el :B
    Felülső hely lesz majd gondolkodtatós, hogy oda egy 30mm-es 360-as kerüljön majd, vagy egy max 55mm-es 360-as ventik nélkül. De majd a nyári nagy meleg eldönti, hogy mennyire melegednek a cuccok, ahhpz mérten váltok teljesen passzívra, vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák