Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Kvg #311 üzenetére

    "A kifejezetten negativ csak kritikat, egy adott bolt pontosan leirt nevevel keruld itt es barmilyen forumon lecci. Nem, szabad altalanositani."

    ezzel nem értek egyet, ott az ák, ha negatív véleményed van azt osztod meg, ha pozitív akkor pedig azt, elég egyértelműen adott bolttal kapcsolatosan
    biztos van akinek ufóékkal is van negatív tapasztalata, akkora forgalomnál az lenne csoda ha nem lenne
    de ha náluk valami x ft-ért és raktáron van, akkor azzal lehet kalkulálni az biztos
    aki "kuponozott" látta mekkora marhák találják meg őket, akkor is mindig két percen belül tudtam beszélni üfsz-szel telefonon, nem az automatát kellett hallgatnom 10 percig mint a legtöbb boltnál
    és az első bolt volt h úgy jött oda eladó, h nem akart rám tukmálni valamit amikor közöltem a szokásosat: köszönöm, megoldom, utána fél óráig dumáltunk
    persze ezek személyes tapasztalatok, ilyenből van az ák-n kb 80e, valószínűleg az már jelent valamit és nem "felszopkodás" ( :
    vizeséknél a d. utcai boltnál - ami már megszűnt - és talán karinthynál már álltam sorba, az sok minden csak nem profi, d. utcainál volt h az _utcán_ álltak az emberek mert már nem fértek az üzletbe , jó múltkor a karinthynál is már majdnem az utcán állt a vége, tiszta élmény volt tél közepén, egyszer akartam őket telefonon hívni, majd' 20 percig kellett hallgatnom az automatát ( : aztán jött üfsz-es, aki oda kapcsolt ahol már fel se vették...én már nem állok ott többet sorban az biztos és hívni sem fogom őket - ott attól volt rosszul legutóbb a srác, h merészeltem kérni minden termékhez külön számlát/garlevelet, direkt eleve úgyis rendeltem mindent -
    de ezek is csak egy ember személyes tapasztalatai

    lenox
    ha hoz egyet a mitulásbáti' jól megmérem ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • sb

    veterán

    válasz Kvg #311 üzenetére

    Ezért is írtam, hogy hány esetem volt velük. Meg tettem szmájlikat, nem hiszem, hogy negatív voltam. :D
    Nyilván ez nem mérvadó, 1-2 eset. Bár az azért elmond valamit ha így kezelnek egy - a TV-s - esetet. De egyáltalán nem általánosítottam.

    Alza: visszavittem már pár cuccot, flottul ment, a rendelés/kiszolgálás is profi legtöbbször. De ott sem minden 100%-os. Van ott is elcseszett rendelésem, duplán fizetett rendelés, harmadszorra elintézett ügy, stb...

    Ez ilyen. Ahol "rendszerszinten" művelik a bénázást/átverést az általában ma már szerencsére ritka...

    szerk: Mondjuk konkrét esettel azt nem értem miért kellene kerülni a kritikát. Nem ez volt a cél, de ettől még adott eset tényekkel hasznos lehet. Az általánosítás nem az...

    Lenne pl. olyan esetem amiből nincs ügy, nem is nagyon lehet gyártani mert nulla fóruma van (fogyvédelmi hatóság meszűnt, gvh is ajánlgat, definit szabály-áthágás és bünti nincs, max éves pereskedések...) mégis tök hasznos lenne tudni, hogy adott bolt totálisan sz*rik a jogszabályi kötelezettségekre vagy csak teljesen inkorrekt. Utóbbi is olyan amit messze elkerülsz ha üzemszerűen végzik pedig semmi büntethetőt nem csinálnak. Szégyenlistára tudnak felkerülni... nulla értelme van.

    [ Szerkesztve ]

  • BerserkGuts

    őstag

    válasz Kvg #311 üzenetére

    ugyan már chaser kollega csak magának akarja megtartani az árut és ezért beszéli le az embereket mert 10.én jön neki a fizu :DD :DD :DDD Addig meg ne kapkodjátok el előle ilyen jó áron xD

    12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

Új hozzászólás Aktív témák