Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Kvg #311 üzenetére

    "A kifejezetten negativ csak kritikat, egy adott bolt pontosan leirt nevevel keruld itt es barmilyen forumon lecci. Nem, szabad altalanositani."

    ezzel nem értek egyet, ott az ák, ha negatív véleményed van azt osztod meg, ha pozitív akkor pedig azt, elég egyértelműen adott bolttal kapcsolatosan
    biztos van akinek ufóékkal is van negatív tapasztalata, akkora forgalomnál az lenne csoda ha nem lenne
    de ha náluk valami x ft-ért és raktáron van, akkor azzal lehet kalkulálni az biztos
    aki "kuponozott" látta mekkora marhák találják meg őket, akkor is mindig két percen belül tudtam beszélni üfsz-szel telefonon, nem az automatát kellett hallgatnom 10 percig mint a legtöbb boltnál
    és az első bolt volt h úgy jött oda eladó, h nem akart rám tukmálni valamit amikor közöltem a szokásosat: köszönöm, megoldom, utána fél óráig dumáltunk
    persze ezek személyes tapasztalatok, ilyenből van az ák-n kb 80e, valószínűleg az már jelent valamit és nem "felszopkodás" ( :
    vizeséknél a d. utcai boltnál - ami már megszűnt - és talán karinthynál már álltam sorba, az sok minden csak nem profi, d. utcainál volt h az _utcán_ álltak az emberek mert már nem fértek az üzletbe , jó múltkor a karinthynál is már majdnem az utcán állt a vége, tiszta élmény volt tél közepén, egyszer akartam őket telefonon hívni, majd' 20 percig kellett hallgatnom az automatát ( : aztán jött üfsz-es, aki oda kapcsolt ahol már fel se vették...én már nem állok ott többet sorban az biztos és hívni sem fogom őket - ott attól volt rosszul legutóbb a srác, h merészeltem kérni minden termékhez külön számlát/garlevelet, direkt eleve úgyis rendeltem mindent -
    de ezek is csak egy ember személyes tapasztalatai

    lenox
    ha hoz egyet a mitulásbáti' jól megmérem ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák