Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Abu85 #354 üzenetére

    Zavar ez a mount, mert ez nem mindenhol ugyanazt jelenti. Ez olyasmi nem, hogy ha mount-olva van egy rész a VRAM-ból, de üres akkor sincs benne a rendelkezésre álló szabadban, mert mount-olva van. Vagy tévedésben vagyok és itt a mount-olás a konkrét foglalást jelenti ami ténylegesen tele is van írva?

    (#355) gbors

    Nem hiszem, hogy gáz lenne a lapommal. Én nem konkrétan a GTA4-re értettem egyébként, hogy mikroakadt 460-al, lehet hogy az nem, a jóég tudja, már nem emlékszem megmondom őszíntén, mert nem tegnap töröltem a játékot, csak azt tudom, hogy minden VGA-val előfordult nálam ez egyik-másik játékban. COD2 multizni szoktam régi cimborákkal rendszeresen, ott például elég gyakori, hogy van benne ilyen apró röccenés, de annyira rövid, hogy egyáltalán nem zavaró, viszont tökmindegy milyen VGA van a gépemben. Mindegyikkel előfordul, szóval nem gyártóspecifikus az tutkó. A C3 nálam is megy szépen, FPS-el nincs gond, csak amikor pörgök valahogy megnő a válaszidő, picit olyan, mintha a CPU lenne kevés és nem a VGA, de nem nagyon akarom elhinni, hogy egy 4GHz-re húzott i7 kevés neki. Megy stabilan 4.2GHz-en is a procim, majd megnézem úgy is. Valszeg előbb-utóbb megtalálom hogy legyen, hogy jó legyen, csak elszoktam ettől a copakodástól. Életidegen, hogy ennyire szenvedős legyen valami.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák