Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ehhhhhhh

    csendes tag

    lehet mas mar irta, nem olvastam vissza...

    Szal, minden normalis kulfoldi site a batmant AA nelkul teszteli minden videokartyan, hogy ossze hasonlothato legyen az eredmeny....ti miert nem?

    asszem anandtechen olvastam hogy mivel nvidia altal "tamogatott" game, egyreszt ezer van benne ingame AA csak nvidia-en masreszt meg az nem egyenerteku egy driverbool bekapcsolt AA-val amit atin tucc hasznalni mivel nvidian nem szur le minden elt.

    szal hogy ne legyen bias, mind2 gyarto kartyajaan kikapcsoljak, ergo szakszeru, bias mentes resultokat tudnak publikalni.

    velemeny?

    amugy a kartya "kicsit" overkill, penzt nem adnek erte, mer minek, ha meg penzt kell adni akkor meg 5850 ha lejebb megy az ara, vagy egy kov gen nvidia, ha competitive lesz (price/performance)

    "The quieter you become, the more you are able to hear..."

  • ehhhhhhh

    csendes tag

    válasz Abu85 #388 üzenetére

    jah, ennel a kartyanal telleg mind1....

    amugy remelem egy fermihez hamarabb hozzajuttok a kiadastol szamitva ;-)
    kicsit disappointing "5 evvel" megjelenes utan olvasni itt a review-kat

    vagy ennyire nem sietnek otthon a szponzorok?

    "The quieter you become, the more you are able to hear..."

  • ehhhhhhh

    csendes tag

    nem tudom hogy vagytok vele, de a stalkereknel bugosabb elcseszettebb jatekot meg eletemben nem lattam.

    nemcsak az engine de maga a jatekben talalhato hibak is....argh...nem kicsit ideges ha ragondol....

    szal arra hivatkozni hogy stalker nem megy jol valamin.....haat, szerintem nem letezik es nem is fog olyan HW ami jol elviszi (barmifele) hiba nelkul.... meg nem hinnem hogy valaki bele merne irni a CV-jebe hogy igen, dolgozott azon a kodon :D

    kozelebe se er crysisnek de azt gamer beallitasokkal 720p-ben akadas nelkul vegig lehet tolni Quad core, 4+GB ram, meg 4850 1GB-tol

    clear sky meg hanyatt esett ugyanezen a konfigon

    ahhh, ranting - sorry

    "The quieter you become, the more you are able to hear..."

  • ehhhhhhh

    csendes tag

    válasz Dr. Akula #451 üzenetére

    eloszor is kivancsi lennek egy poll-ra hogy kinek nem jott elo idegesitoo, jatekelmenyt elrontoo bug stalkerek kozben....persze jo lenne minden szavazoo embernek benyujtania valami certificate-et ami alatamasztja hogy nincs semmi szellemi defektje (vagy akar testi) :D

    stalker:
    engine: bugos lofasz, !optimalizalatlan!, nem annyira szep mint amit gepigeny megkovetelne

    tortenet: nem sajat effektive "lopott"

    jatek / harcrendszer stb: mintha mar lett volna millio ilyen, nemde? egy dolog sincs benne amit ne lattunk volna valahol mashol

    ai: ostoba

    nekem az etalon kicsit mas jelent

    de nezzuk mi szamit annak nalam (nem mintha barkit erdekelne :D) :

    jatek overall experience:
    hl1-2\thief1-2-3/mafia\nolf1-2/mirrors edge/quake1-2-3/starcraft/braid\bioshock\max payne, igy hasra utesre

    engine:
    doom3/q3/crysis/egyes UT enginek\ source

    kb a stalkerekkel ugy vagyok, mint a twilight sz@rsaggal, ha valaki azt mondja hogy mennyire fasza vagy fan, akkor igyekszem minel tavolabb orientalodni tole :D

    no offence

    "The quieter you become, the more you are able to hear..."

Új hozzászólás Aktív témák