Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digital

    addikt

    válasz Dr. Romano #104 üzenetére

    Miért ne? Belegányolom én abba az alaplapba! :DDD
    Ez a kártya az új konfigom egy darabja, egy I7 920-as proci mellé fog kerülni, ha minden igaz csütörtökön.

    "barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

  • priti

    addikt

    válasz Dr. Romano #378 üzenetére

    Te én nemtom mit használ ki meg mit nem, én azt tudom, hogy amikor megjelent telesírta mindenki a játék topic-ját, hogy mekkora car, mert milyen rosszúl van optimalizálva én meg röhögve játszottam vele fullon, egyedül a látótávolságból kellett visszavenni egy kicsit, ha el akartam kerülni a véletlenszerű asztalra dobásokat, de mondom teljesen maxon is ment akadás nélkül egyébként. Most kipróbáltam az X2-vel maxon és ilyen összemosódott car lett hirtelen belőle aztán kidobott kevés a video memória hibaüzivel, azért ez ultraszámalmas, amikor kétszerannyi RAM van az X2-őn, mint a GX2-őn volt és az SLI se arról híres, hogy összeadódna hídbakötött két kari memóriája, szóval ez is valami szoftveres taknyolás, de mivel már végigvittem korábban így nem fogom végignyálazni az összes CCC-t hogy jó e valamelyikkel.

    (#380) Abu85

    Előttem az nem tiszta, hogy ha kvázi marad a lebutított dx11 akkor az ami megmarad lesz e olyan szép, mint az amit a dx9-ből kihoztak amikor eleve arra fejlesztettek. Én attól félek, hogy nem és a konzolos piac ahhoz túl nagy, hogy lenyelessenek vele a pici PC piac miatt egy minőségromlást, most akkor vagy kidobnak egy dx11-es konzolt, vagy eleve dx9-re fejlesztenek továbbra is. Szerintem erre elég nehéz lesz odafigyelni, hogy dx11 legyen, de legyen szép , elég szép a korábbi dx-ekben is

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák