Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Zeratul #557 üzenetére

    És addigra kijön az nvidia kártyája is, igen. Na akkor majd lesz csodálkozás.
    Őszintén remélem, h amennyivel később jön ki, annyival jobb/több is lesz.
    Én nem látom sok értelmét ennek a kártyának. Dx11 parasztvakítás.
    Kb annyi értelme van az egész hóbelebancnak, mint annó az nvidia előrukkolt a 6800-asokban a ps3.0-val. Azt se tudtuk használni egy jó ideig. Bár maga a kártya erősebb volt mindennél akkor a piacon. NA ez az ami most nem igaz az ati kártyájára. Kit érdekel feature lista, mikor mire vmi hasznát is látni fogjuk addigra már tele lesz a piac dx11 kártyákkal??
    Az élsimítás meg humbuk. Jelentkezzen az, aki kuszúrja a látványos különbséget!
    Vagy akit érdekel egyáltalán a különbség... Szvsz inkább legyen gyorsabb algoritmus, mint "szebb"!

    De ha azt mondják, h mai viszonylatban nincs szükség nagyobb teljesítményre és inkább másfelé fejlesztenek, akkor máris okavesztett ez a vita.
    De én nem így látom.

    A másik meg a egy vs több mag. Az én véleményem szerint ez nem számít. Ami számít az az, h mennyibe kerül. Felőlem lehetne benne 20 párhuzamos mag is, ha az 20x gyorsabb ugyanazért a pénzért. Kit érdekel mennyi van belőle? Hasítson az a lényeg!
    És én azt látom h egy előző generációs 295 pariban van egy új generációs 5870-el.
    Mindkettő egyetlen dedikált kártya. (engem nem érdekel mi van a motorháztető alatt, csak az érdekel, h mire képes) Hasonló ársávban is vannak. Most akkor ez mi?
    Ha kijön az 5890-as két maggal és az is hasonló áron lesz, akkor azt mondom, na gyerekek, erre vártam! Persze csak ha látványosan gyorsabb lesz, mint az elődök.
    Egészen addig ennek a kártyának csak annyi érdeme van, h ez az első dx11 kártya. Na bumm. Éljengzés, tapsvihar.

Új hozzászólás Aktív témák