Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz Bundás22 #156 üzenetére

    Bundi egyet felejtesz csak el...mindenki más anyagi helyzetben van, és azért mert nem "best buy E2xxx" vesz azért még nem hülye.Te így gondolkodsz, 5x meggondolod mire költesz és mennyit. Ezzel nincs is baj, csak nem kell ráeröltetned senkire a véleményedet ha egyszer megteheti hogy 3x-4x is többet tud költeni erre a célra mint te.Hidd el aki 40k feletti procit vesz lexarja, hogy mi a best buy és mi nem. Pl. amikor eladtam az E6750-em és gondoltam megnézek egy E6850-et. Rácsengettem 16k-t asszem, és kb. 100mhz -el tudott többet mint az E6750. Megérte? Fizikai értelemben nem, viszont megnéztem, kipróbáltam, csekkoltam tehát ebből az aspektusból megérte.Vettem vagy 54k-ért és eladtam 2 hónapra rá 39k-ért, pont amikor bejött az első E8200-es széria. Qurva jó bolt volt. :DDD Te ennyi pénzből amennyit én ezen a két procin buktam már egy gépet is össze tudtál volna rakni. :K ;) Azért mondom.Nem vagyunk egyforma anyagi helyzetben, ezzel nem azt akarom mondani hogy anyagilag fullon vagyok, mert nálam vannak akik még többet költenek. Szvsz. én csak a nagy "átlag" felett vagyok, egy hangyányival. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák